Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat valakinek sikerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat valakinek sikerült már BME mellet?

Figyelt kérdés
Barátommal 1éve vagyunk egyűt mind ketten 19 évesek vagyunk .Nekem még van egy évem a középiskolából ő viszont most megy egyetemre 250km távolságba leszünk . BME villamos mérnökire fog járni és nagy dilemmába vagyok azt hallottam ahhoz hogy bent maradjon nagyon sokat kell tanulnia nem tudom mire számítsak menyi szabad ideje marad haza tud járni hétvégente? valakinek sikerült már a távkapcsolat?

2015. aug. 2. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem,sok sikert..
2015. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot mondok: akármilyen kemény is egy egyetem, ha valaki nem tud havonta 1-2 napot szakítani arra, akit szeret, akkor az nem is szereti igazán.
2015. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült, azóta is együtt vagyunk.
2015. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Petya Atya válasza:
100%
Egy valódi szerelem ismérve az, hogy még ha nehezebb is, de kitartotok egymás mellett. Emiatt, elvből nehogy szakíts, ha két ember szereti egymást, előttük nincs akadály, még akkor sem, ha rohadt sok elfoglaltsága lesz.
2015. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Életében nem lesz annyi szabadideje, mint most egyetemen, akárhová is megy. Heti maximum 4 nap alatt le lehet tudni az összes órát, ha ügyes, akkor 3 alatt is.... Haverom BME vegyészmérnöki re jár, múlt félévben heti 1 azaz egy napot járt egyetemre és talán összesen van 2 bukott tárgya 3 év alatt, azok is csak töltelékek. Ha akarja, akkor lesz rád ideje, ha nem akkor nem.
2015. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lilikécske ***** válasza:
100%
Barátom tavaly kezdte nappalin a proginfót, keményen kell tanulnia, de ettől még szeret, és tud rám időt szakítani. Hozzáállás kérdése az egész.
2015. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös, az egy dolog, hogy 3-4 nap alatt le lehet tudni, de tanulni otthon is kell!

Kedves kérdező, mint a többiek is írták, havi 1-2 napja biztos lesz Rád, de Neked meg kell értened, hogy majd nem lehettek 0-24-ben együtt. Sok sikert Neki, és Nektek a kapcsolatotokhoz!

2015. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"5-ös, az egy dolog, hogy 3-4 nap alatt le lehet tudni, de tanulni otthon is kell!"


Jaj istenkém, ez olyan rossz duma. Én is egyetemre járok, tudom mennyire feltétlenül halálosan "muszáj" szorgalmi időszakban tanulni.

2015. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!