Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Van valakinek tapasztalata hosszútávú távkapcsolatból?

Figyelt kérdés
Működik? Hogy tartottátok fenn a kapcsolatot és az érdeklődést?

2013. okt. 6. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két ember nagyon szereti egymást akkor működik. Mondjuk szerintem 40+-osoknál jobban, mint tizen-, huszonéves korban.
2013. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mennyire nagy a távolság?!
2013. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyire hosszútávú mekkora távolsággal és hány évesek vagytok? És távkapcsolattal kezdenétek vagy rendes kapcsolatról váltanátok?


Mi 2 éve bírjuk a párommal, ha gondolod, írj privit.

25N

2013. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A távolság több, mint 2000 km és mind a ketten 18 évesek vagyunk, évente 2-szer látjuk egymást.
2013. okt. 6. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem 120 kilóméteren nem működött. igaz csak 16-17 éves voltam.
2013. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, aki bírja és valaki nem, ez egyedi, hogy ki hogyan viseli. De ha elég nagy a szeretet, és megvan a megfelelő érettség és bizalom, akkor működhet (nálunk lassan 5 éve)
2013. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köztünk 1500 km van a párommal.

Eddig úgy van, hogy fél évente látjuk egymást, de ha minden jól megy, a jövőben gyakrabban és hosszabb időt is együtt tudunk majd tölteni.

A magam részéről nem aggódom, nagyon szeretem őt, bármennyit tudnék várni rá. remélem, ő sem un meg idővel.

19L, 26F

2013. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aha.


Nekem 60 km távolsággal, heti 1 találkozással, néhány hónap után ellaposodott a dolog.


2 éve úgy bírjuk, hogy 2000 km távolság van köztünk és idén még nem találkoztunk. Szereteten és bizalmon kívül szerintem nem árt még a jó kommunikációs készség és a tolerancia (nekünk nagyon sok minden nem úgy jön össze, ahogy tervezzük).


(#3)

2013. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha évente egyszer,maximum kétszer láthatnám,abba bele sem vágnék.Én nem bírnám ezt.Nálunk úgy volt,hogy hetente találkoztunk,100 km sem volt a távolság,mégis egyre nehezebb lett,ahogyan telt az idő.Egyre többet akartam vele lenni,és egyre többet szerettem volna belőle.Együtt megélni dolgokat,több közös élmény.
2013. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Évente 1-2 találkozás marhára nem párkapcsolat...
2013. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!