Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok mit vártok egy fiútol? 15

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit vártok egy fiútol? 15

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 15éves vagyok, fiú.

És még nem volt egy kapcsolatom se.De már nagyon várok rá.

Mire vágytok?Mit kéne csinálnia egy fiúnak,hogy észre vegyétek?

Titeket nagyon zavar ha egy fiú kicsi?(160cm) vagyok.

Most megyek 9.-be.Szerintem nem vagyok csúnya.(Ha kell kép küldök privibe)

Mi lehet az oka?


2015. aug. 2. 23:27
 1/7 anonim válasza:
Eljön az az idő is nemsokára, türelmesen kell várni :) add mindig önmagad :) azért küldj egy képet
2015. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyiss a lanyok fele. Ha ilyen csendes kis fiucska vagy akkor persze h mem figyel fel rad senki. Vagy akar lehet h van egy lany akinek tetszel csak nem mer kozeledni. Ezert kell az h te kezdjel el beszelgetni a lanyokkal. A humor se maradjon ki. Ez altalaban bejon a lanyoknal ;)
2015. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen egy kicsit félénk vagyok a lányok terén.

Mert nem tudom h h kezdjek el vele beszélgetni mit mondjak..:D mivan ha hülyeséget mondok?:D

2015. aug. 2. 23:37
 4/7 A kérdező kommentje:
jah és küldtem a képet.:)
2015. aug. 2. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Lény önmagad. Ez a legjobb amit tudok mondani, illetve ne legyél bunkó.

Csak várnod kell az igazira.

2015. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a legfontosabb egy fiúban, hogy okos legyen, de a figyelmesség és a kedvesség is fontos.
2015. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vedd észre ha egy lány flörtöl veled! Ehhez a pasik valahogy sosem értenek, nem esik le nekik hogy miért szemezek.. Te figyelj a jelekre.

15/L

2015. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!