Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ismerkedésnél nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedésnél nektek mennyire fontos, hogy a párotok milyen sikereket ért el az életben, ha számít akkor milyen sikereket vártok el?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha már elvárás, régen rossz...

Nekem az a fontos, hogy a pasi legyen elégedett önmagával, az életével, ne csak siránkozzon, ne hajszoljon elérhetetlen célokat, ne fogja rá a negatív érzéseit arra, hogy ezt, vagy azt nem tudta elérni.

Tehát a JELENBEN tudjon élni, harmonikusan, kiegyensúlyozottan. Hogy ezt pontosan milyen tényezőkkel éri el, az az ő dolga.

2015. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Tudjon angolul. Tudjon autót vezetni. (Hogy milyen típusú autó, arra nincs kritériumom). Nálam ez az alap. Emellett muszáj vagyok megemlíteni a szájhigiéniát, legyenek ápoltak a fogai és ne legyen hosszú haja.
2015. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom más lányok miként vannak vele, de én értékelem, ha a páromnak hasonló sikerei vannak, mint nekem. Lehet ez munkahelyi, hobbi, sport, kutatás, tanulmányi. De igazából az a fontos, hogy legyen lelkes és legalább egy valamiben hajtson a sikerért. Ne keseregjen, hogy neki nem megy semmi. Legyen nyitott és kitartó a dolgaiban. Az apróbb sikereket is pont annyira értékelni kell, mint a nagyobbakat.
2015. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1: Ez egy korrekt elvárás. Nekem tetszik.
2015. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tudjon autót vezetni. (Hogy milyen típusú autó, arra nincs kritériumom)"


Édes istenem de hülye vagy :D

2015. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy legyenek ambíciói, sikerei is, de a való életben fontos területen, szóval lehetőleg ne az legyen a legnagyobb büszkesége, hogy level 80-as paladin. Egy nagy erősödés/fogyás az egészsége érdekében, versenyeredmény, vizsga, diploma, munkahelyi előrelépés, saját vállalkozás sikerre vitele, stb. mindenképpen jó pontnak számítanak.
2015. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gond, hogy nincs főiskolai végzettségem? Sose volt erősségem a tanulás sajnos.
2015. jún. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!