Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok olyannal, akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyannal, akibe nem vagytok szerelmesek -ő belétek igen-, de nagyon jól elvagytok, a humorotok is hasonló, stb? 19/l

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy ez nem lenne jó döntés,ti mit gondoltok erről?

2015. aug. 3. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szerelmes belém, és tök jól megvagyunk akkor én is hamar belezúgok, szóval így igen járnék vele, de ha te nem ilyen típus vagy, akkor inkább olyan pasit kéne választanod akit tényleg szeretsz is.
2015. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ideje fűz, de én még várnék vele egy csöppet. Lehet, hogy később beleszeretsz. Ne add magad könnyen (de elérhetetlen se legyél) :D

Én lelkiismeretem nem engedné. Végső esetben (ha a döntés elé állítana) tisztáznám vele, őszintén a dolgot..

2015. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes belém, de èn belé nem akkor nem kezdenék vele..

Neki sem lenne jó ha úgy vagyok vele hogy semmit nem érzek iránta..

2015. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani hogy van aki szeret és van aki engedi hogy szeressék
2015. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. De ha máshoz húz a szíved és úgy érzed a megfelelő pillanatban ott tudnád hagyni ezt a srácot az újért, akkor inkább ne.
2015. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

Valahogy úgy vagyok vele,mint az első.

Ha nem,akkor meg tudnám magam annyira befolyásolni,de lehet,hogy többet nem kéne.

2015. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 évig voltam együtt egy lánnyal, aki nem volt belém szerelmes. Kidobott hét év volt. Mindig hiányzott belőle a lelkesedés, mindig azt éreztem, hogy csak megtűr... Hiába vártam, nem jobb lett, hanem egyre rosszabb. Rengeteget ártott ez a kapcsolat, és sajnos én is csak későn fogtam fel, hogy csak velem van, de nem ez nem szerelem a részéről.

Ezt senkivel se akarhatod eljátszani!

2015. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!