Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy a barátom nagyon megválrozik akkor, ha az egyik haverjával találkozik (ő 16, a haver 18) nagyon jó a kapcsolatunk, meg tudjuk beszélni a dolgokat. De ha a haverral találkozik, akkor nagyon-nagyon más lesz, bunkóbb lesz, beszólogat és hasonlók.

Volt egy nagyobb összeveszésünk, és amit akkor tett és mondott, az szerintem a haverja miatt volt. Mert hasonló helyzet volt, de akkor megbeszéltük és jobb lett minden.

Annyira más lett, hogy észre vették a szüleim is, és nekik sem tetszett annyira, pedig nagyon jó viszonyuk van (szerencsére). Akkor szóvá tettem neki, akkor persze azt mondta, hogy csak én lettem hisztis (persze)... A haver szerencsére nyár elején elutazott és a dolgok megoldódtak... csak a bökkenő az, hogy jövő héten hazajön. Nem tudom mit csináljak, ha megint olyan lesz, mint volt. Tanácsokat szeretnék kérni, mert nagyon nem merem neki szóvá tenni a dolgot, az előzöekből kifolyólag félek, hogy elveszítem. Mit csináljak? Tanácstalan vagyok :(


2015. aug. 4. 09:42
 1/6 - palilaci - ***** válasza:
Nem tudom miota vagytok egyutt, de ha megzsarolod, hogy nincs szex ha bunko vagy, szerintem kapcsolni fog. Ha meg tenyleg ennyire jo a kapcsolatotok nem kellene leraznia annyival, hogy "hisztis vagy". Esetleg elhivhatod a haverjat beszelgetni es elmondani neki mit gondolsz. Persze ugy, hogy ne vegye tamadasnak es ne nezzen feltekenynek.
2015. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amikor szopsz jó erősen harapj rá a faszára aztán mond, hogy legközelebb le is harapod ha még egyszer ilyen bunkó lesz.... tuti módszer bízz bennem
2015. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tedd csak szóvá nyugodtan! Egy párkapcsolat alapja az őszinteség. Mindig mondd el, ha valami bánt.

Térítsd már észhez a barátodat, mert ha ilyen bunkó, akkor meg sem érdemel......(Y)

2015. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már majdnem 2 éve együtt vagyunk. Próbálkoztam már sok dologgal, de ő az a "csak azért sem" típus, szóval nem válnának be ezek nála :| és tényleg nem tudom, hogy mit is kellene mondanom neki...

Nem nagyon megy haverokkal, pedig én valamikor küldeném is, csak inkább otthon segít, meg velem van. Semmi bajom a többi haverjával, csak avval az eggyel.

2015. aug. 4. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: "De ha a haverral találkozik, akkor nagyon-nagyon más lesz, bunkóbb lesz, beszólogat és hasonlók. "

Már bocsi, de itt nem a haverjával kellene bajodnak lenni, hanem a barátoddal. Nem a haverja késztette arra, hogy más legyen, beszólogasson neked és bunkó legyen veled.

2015. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: lehet, hogy igazad van. Csak azt találom furcsának, hogy ameddig őt nem ismerte és nem beszélt vele, semmi baj nem volt vele, nem volt bunkó, sem flegma. Szerintem a stílusa más a hapeknak és attól lett ilyen, hogy sokat volt vele, rá is "átragadhatott" ez a stílus... mert előtte normális volt és most is az, amikor nincs otthon. Teljesen más olyankor, ha találkozik a sráccal...
2015. aug. 4. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!