Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért szeretné a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretné a barátom, hogy még ducibb legyek?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta sokat híztam, tényleg ki vagyok kerekedve. De a barátom örül neki, sőt, mondogatja, hogy csak engedjem el magam, még szebb leszek, ha még hízok. Miért csinálja szerintetek? Gúnyolódik??

17/L



2015. aug. 5. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg bejönne neki, ha kicsit híznál még vagy örül neki, ha elhízol, mert akkor nem kellesz más fiúnak és az övé maradsz. De persze, lehet egyik sem és rosszul gondolom :)
2015. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Magadnak akarj megfelelni könyörgöm ne másnak.
2015. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok férfi nagyon szereti a súlyosan elhízott nőket. Egyszerűen ahhoz vonzódnak. az ilyenek akkor is azt akarnák, hogy hízz, ha már a túlsúlytól veszélyben lenne az életed. szerintem mond meg neki, hogy nem akarsz tovább hízni és ha neki ez nem tetszik, akkor fel is út le is út.
2015. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy csak azt szeretné, hogy ne aggódj a súlyod miatt, egyél annyit, amennyi jól esik :)
2015. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hízz el, ha nem muszáj. Amúgy az én barátom is szeretné, h minél többet felszedjek, szerintem azért mert az nagyobb dudákkal jár :D
2015. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!