Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú barátom aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edina015 kérdése:

Van egy fiú barátom aki nagyon reg tetszik es tobbet szeretnek köztünk mindt barátság! De nem tudom hogy ő is szeretné vagy nem! Szerintetek lesz ebből parkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem nagy szükségem van ratok! Van egy fiú baratom akivel mar eleg reg ismerjük egymast! En tobbet szeretnek köztünk mindt barátság! Es megkérdeztem tole hogy lehet e köztünk tobb mindt barátság! Es a válasza az volt hogy nem tudom. Es akkor én megszegyeltem magam es azt mondtam hogy vegye ugy mind ha nem mondtam volnasemmit es mondtam hogy most hagylak es a beszélgetés vegen küldött egy csokos smiley ami tole nem megszokott mert nemm igazan szokott tenni! Szerintetek ez valamit jelent? Kuzdjek még érte vagy hadjam beken? Mit tegyek? Lehet ebből valaha parkapcsolat? Normalis tanácsokat kerrk légyszi!
2015. júl. 18. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
De találkozgattok is, vagy sokat beszélgettek vagy mi? Mert ha nem, elég meglepő lehetett számára szerintem...
2015. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen talalkoztunk mar egy párszor es nagyon sokat beszelunk!
2015. júl. 21. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap beszelgetunk telefonon meg fb-n! Találkozni meg kicsitt ritkábban szoktunk de mar az is volt párszor! Es amióta negmondtam folyton csokos smileyel koszon es kicsit megvaltozott lett (ezt jo értelembe mondom. Nem tudom mit tegyek! Azote nem hoztam fel ujra ezt a temat!
2015. júl. 21. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen "nem tudom" válaszok bármit jelenthetnek szerintem... Lehet, hogy többet jelentett volna az, hogy ha nem is válaszolt volna semmit, mert abból azért érződik, hogy mi van... Szerintem nagy valószínűséggel nincs készen még egy kapcsolatra. Lehet, hogy megkérdezném tőle, hogy pontosan mit jelent az, hogy nem tudom... De ezt inkább szerintem ne kérdezd meg. ~#1
2015. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanácsot én is jobbnak velem ezt a megoldast! Inkabb várok es ha ugyerzi hogy legyen ebből valami akkor majd o szol! Rahagyom ezt a temat! Addig is barátok maradunk meg minden...de nagyon szepen koszonom!
2015. júl. 21. 21:59
 6/6 anonim válasza:
lehet hogy fél bevallani neked, hogy tetszel neki
2018. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!