Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamilla19 kérdése:

Szerintetek mit tegyek ha a barátom szexelni akar, de még csak 15 éves vagyok és nagyon korainak érzem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy mit érzel. Nem kell belemenned, ha nem akarod.
2015. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz készen rá ne tedd meg, ha erőlteti akkor hagyd ott bármennyire is szereted mert te jársz rosszul.
2015. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon korainak erzed, akkor korai is. Ne menj bele, ennyi. Viszont ne is hitegesd a baratod, mondd meg neki hogy mi a helyzet.
2015. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

A barátod hány éves? Mert ha időseb, akkor igazán figyelembe kéne vennie, hogy te még csak 15 vagy, nem állsz rá készen. Ha szeret, akkor tud várni és megérti, ha korainak érzed. Viszont ha erőlteti, akkor azt javaslom, hogy ne hagyd magad befolyásolni, mert igenis jól gondolod, hogy korai lenne még a szex! :) Ha nagyon erőlteti, akkor a legjobb hagyni az egész kapcsolatot, akkor is, ha szereted a fiút! :/ Mert tapasztalat, ha erőszakosan akarja, akkor nem gyengédek és őszinték a szándékai és fennáll a veszélye, hogy a szex után nem foglakozik majd veled, vagy tényleg csak a szexre kellesz majd neki :/ Hallgass az eszedre!


18/L

2015. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki és semmiképp ne menj bele addig, míg készen nem állsz rá! És ne hagyd, hogy kényszerítsen!
2015. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
bérelj neki prostit
2015. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szólj apádnak!
2015. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi!!!: ) végül is elmondtam neki mi a helyzet és megértette (apropó velem egy idős xD) szóval nagyon hálás vagyok mindenkinek:D
2015. aug. 7. 06:25
 9/10 anonim válasza:
Ember én most vagyok 15 és máí 14 évesen dugtam az akkor szintén 14 éves barátnőmmel szét szoktam kefélni mai napig menj bele élvezni fogüd
2016. aug. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Mekkora fogyatékos lehetsz..
2016. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!