Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem akar a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar a baratom?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy szeret, es eletemben most eloszor vagyok elegedett a kulsommel. Megis, valamiert nem kellek neki, ami azert sem jo mert en meg eleg gyakran kivanom. Nem vagyunk 13 evesek es mar egyutt vagyunk egy ideje. Nem tudom, hogy mit csinalok rosszul, szex elott es utan is mindig sokat kenyeztetem. Ezt csinalom rosszul, esetleg megunt? Fiuk nalatok mi valtana ki ilyen szintu semlegesseget a baratnotokkel szemben? (Az ekezetekert elnezest kerek! Mielott barki ezt javasolna, mar sokszor beszeltem vele de az eredmeny egyenlo a nullaval)
2015. aug. 5. 11:03
 1/6 Tozser Alex ***** válasza:
100%
Figyelj nekem egyrol a kettore a baratnom leszart, es nemtudom mibaja volt..Mindig van valami bajok, amit igazabol nemarulnak el, vagycsak fedostoryval:D Akarmi lehet..Lehet hogy egy masik fiu utan kezdett el erdeklodni de mondom..barmi lehet
2015. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne masik lany a kepben o.o Remelem... de azert koszonom :/
2015. aug. 5. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sokat kényezteted??? Gondolkodj el egy kicsit az életeden, te vagy a lány neki kéne megbecsülnie téged és a kényeztetés 90% át rád kéne fordítania . Te mennyire tartod magad de komolyan? Ha meg nem tudsz vele leülni és normálisan megbeszélni az egymás iránt vonzalmakat akkor minek erőlködsz? Állj kicsit a sarkadra végre egyszer az életben.
2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"mi valtana ki ilyen szintu semlegesseget" Milyen szintü??? Csak annyit tudunk, hogy már nem 13 évesek vagytok (De könyörgöm! Mennyi???) és egy ideje együtt vagytok (Mennyi ideje? és mennyire együtt?) Szex elött és után kényezteted, de akkor mégis van szex annak ellenére, hogy nem kellesz neki? Nagyon zavaros amiket irsz. Ha ez az egyéniségedböl adodik akkor ne csodáld ha menekül.
2015. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tudod az egér is megunka egy idő után ugyanazt a lyukat...
2015. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!