Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elhivjam randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhivjam randira vagy elmondjam neki? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

17eves vagyok es van egy15 eves lany akik gazdagok es megvan mindene,en atlagos csaladbol szarmazom. O ismert meg "meno" Pesten en meg kevesbe es kicsit visszahuzodobb.nagyon jo baratkent tekint ram bizik benem nagyon sok mondent tudok rola es akarhova megy(kiveve ha baratnoivel) el szokott hivni...de ha akarmi van,kepes a baratjainak mindent kitalalni..

Utobbi idoben meg megjobba lettunk,es en osszejonnek vele..

Es o nagyonszep,en meg max kicsit atlag folotti..

Szerintetek mit tegyek?



2015. aug. 6. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
az keptelenseg hogy meg legyen mindene van idogepe netán birokában áll az orok éllet titka is ?
2015. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja es bejottem neki,mikor baratnojevel jartam..
2015. aug. 6. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
hova jotel be az ajton ?
2015. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt javasolnám.
2015. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem először hívd randizni. Sok lány rosszul veszi ha hirtelen közlik vele, akkor is ha bejön neki az illető.
2015. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!