Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam? Mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam? Mit csináljak? Bűntudatom van.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel távkapcsolatban vagyok és ritkán találkozunk... 1 éve vagyunk így együtt. Jól bírjuk alapból... de most sok minden közbe jött és már 2 hónapja nem tudtunk találkozni. Közben az exem felbukkant... akivel alapból köszönő viszonyban vagyunk, nincs harag, ilyen enyhe baráti viszony... neki is van barátnője, nekem meg ugye barátom. Mindkettőnknek távkapcsolat... most a napokban többet találkoztunk, úgy eldumálunk, mint két haver.. evvel nincs baj.. de mintha még éreznék valamit iránta. Néha meg szoktuk ölelni egymást, ebben még mindig nincs semmi szerintem. De mikor megölel, egy ideje furán érzem magam.. erősen ver a szívem és mintha úgy ölelne, mint régen... egyre jobban közeledünk egymáshoz, meg egyik nap is azt veszem észre, hogy így odabújtam hozzá.. de nem akartam! El is kaptam onnan magam... ma meg mikor megölelt, utána így közel egymáshoz álltunk.. néztük egymás szemét és egyszercsak szájon puszilt... mintha álmodtam volna. Állok és a szája az enyémen egy pillanatra... csak néztem és mondtam úristen. Nagyon bűntudatom van. :'( Találkozni sem akarok vele többet... de eddig olyan jól megvoltunk barátokként. Nem értem miért akar most átmenni megint valami szerelembe... én soha nem akarok már vele lenni, mocskosul átvert anno mikor szakítottunk. Nem egy megbízható ember, meg nem is passzolunk össze. Barátomat nagyon szeretem és nem tudom mit mondjak neki. Félek. :( Most mondjam neki, hogy álltam vele szembe és hopp a számra adott egy puszit? Én meg csak néztem mint egy birka... és most szidom magam, hogy miért nem rántottam el a fejem. de nem tudtam, tényleg egyik mpről a másikra történt... nagyon rosszul érzem magam. :( Mit tegyek? Ugye evvel nem csaltam meg? :'( Soha nem akarok fájdalmat okozni neki.. ő a másik felem, a legcsodásabb ember akit ismerek... bízik bennem és ő is benne. Én pedig nem vagyok olyan, hogy megcsaljak valakit.. soha sem tettem és nem is tenném!


17/L


2015. jún. 9. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el! Ha jól értem a srác kapott le(vagy csak ezt mondod hogy nyugtasd magad), úgyhogy nem akkora bűn! De szerintem ez a találkozgatás eleve rossz ötlet volt!
2015. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani, mert nagyon haragudna, plussz az exemet egyenesen kinyírná... emlékeim szerint ő kapott le.. nem tudom, mintha álmodtam volna. Álltunk és egyszer csak a szája az enyémen.. mire észbe kaptam, rögtön elrántottam magam. Rossz ötlet volt a találkozás, az tuti, most egy jó darabig nem is beszélek vele sehogy! Az tuti. :/ De ugye evvel nem csaltam meg barátomat?... már migrénem lett az idegtől..
2015. jún. 9. 22:52
 3/6 anonim válasza:

megcsaltad...

17/f

2015. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan avval megcsalom, hogy ő szájon puszilt? .... mit tudtam volna tenni mégis? Miután kapcsoltam, elrántottam magam...
2015. jún. 9. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nem csaltad meg csak itt bunkok egyesek.ha akarod elmondod a pasidnak ha nem akarod akkor nem.ugysem tudna meg.
2015. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Exemmel nem találkozok sokáig, az már biztos. Facen megírtam neki, jó darabig kerüljön. ha találkozunk végre barátommal, elmondom neki, az ilyet nem fbn vagy skypeon akarom megtárgyalni.. csak attól félek, exemet kicsinálja. Alapból nem bírja, ha meg ezt elmondom neki... na mindegy. Nem tudja hol lakik szerencsére.
2015. jún. 10. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!