Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek meg kell beszélni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell beszélni, hogy jártok, vagy az első csók automatikusan azt jelzi, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az első csók jelzi.
2015. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez jön magától, hogy mikortól érzitek úgy, hogy együtt vagytok. (Nem feltétlen az első csóktól.)
2015. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
csak ha írásba foglaljátok és közjegyző ill 2 tanu hitelesíti, akkor jártok.
2015. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első csók nem feltétlenül jelenti azt. Jobb megbeszélni a félreértések elkerülése végett.
2015. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csók sajnos nem jelenti feltétlenül azt.

Példa erre, én pár hete csókolóztam egy fiúval, és bár azóta nem is találkoztam vele, de beszélünk és úgy viselkedünk, mintha mi sem történt volna.

2015. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!