Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért álmodtam erről a másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam erről a másik lányról?

Figyelt kérdés

17F

Van barátnőm 16L (3 és fél hete vagyunk együtt)

De elsiettük a dolgokat és már 2 hét után nála voltam és orál is volt meg petting.

Pedig komoly kapcsolatnak indult mindkettőnk részéről.

Én vagyok neki az első,ő is nekem.

De volt egy lány még előtte (15L) akiért teljesen 1 évig odavoltam mióta megláttam,de teljesen elrontottam a bátortalanságom miatt már az ismerkedés első szakaszát.Szóval csak párszor beszéltünk...

De összejött egy sráccal akivel a végén csak 1 hónapig járt mer a gyerek hazudott neki.de mikor megtudtam hogy összejött valakivel a lány, azután 1 hónapig depiztem és próbáltam elfelejteni őt.De nem sikerült teljesen.

A depizés után június elején ismertem meg azt a lányt aki most a barátnőm.

De mégis az előző 15L lányról álmodtam,azt hogy együtt vagyunk,szeretjük egymást és jó párkapcsolatban élek vele.

De azt nem értem miért?de nem ez volt az első eset.

Talán a tudat alattihoz lehet köze?



2015. aug. 9. 15:27
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt mar ilyen hogy eppen jartam valakivel es megis egy masik emberrol almodtam akit ismerek. Vegulis az lett a vege hogy szakitottam vele es most a masikert hajtok , de amugy szerintem is elhamarkodtatok.
2015. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!