Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnának az emberek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnának az emberek?

Figyelt kérdés

Most mexikoba vagyok éppen nyaralok 1 nap megismertem egy nagyon szép mexikoi lányt már 2 hete folyton együtt vagyunk én is "szerelmes " vagyok meg ő is.

Szerintetek mit szólnának az emberek ha meglátnának egy barna börű lánnyal eltudná fogadni a magyar társadalom ?

Aszt sem tudom mit szólnának a szüleim


2015. aug. 9. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az értemes emberek elfogadnák , dehát /ha magyarországra jösz nem veheted el a magyarok munkáját , stb/ sokan nem fogják díjazni
2015. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted nem az számit h ki mit gondol...
2015. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a társadalom érdekeljen, ha szeretitek egymást. Amúgy meg élnek fekete bőrű emberek Magyarországon és nincsenek kiközösítve mindenhonnan...Viszont figyelembe véve a mostani menekültes mizériát, lehet ne most hozd ide, még belefuttok valamilyen vadbaromba aki azt hiszi menekült és megver titeket...
2015. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen más ember! Legyet boldogok és kész!
2015. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy a kartell lanya legyen.:'DDD
2015. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Engemet nem érdekel más ember véleménye csak őt féltem ,hogy beszólogatnának neki me hasonlok

Meg mindenképpen elakarom hozni mexikoból mert ott sok szegény ember van és jobb életet akarok biztositani neki szerencsére ezt meg is tehetem mert van egy cégem amiért keményen megdolgoztam

2015. aug. 9. 23:17
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem hozd haza nyugodtan, előbb utóbb elfogják fogadni, a barátaid azért mert a barátaid, a családod is szerintem (elég értelmes embernek tűnsz ennyi alapján, gondolom a családod is az) a szerelmeddel pedig értesd meg, hogy itt egy csomó ember buta, de ne foglalkozzon velük, csak a jó dolgok érdekeljék :)
2015. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Buta emberek voltak és lesznek is sajnos a magyar társadalom külsőre itél .

Engemet nem zavar mit szólnak sose foglalkoztam más véleményével .

2015. aug. 9. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, vannak gyökér emberek, akik egyből rosszakat mondanak. Viszont ők egy nagyon kicsiny, csak hangos kisebbség.

E mellett az átlagemberek szerintem (magamból kiindulva) elején fenntartásokkal lehetnek, de ez idővel elmúlik.


Viszont egy két hetes kapcsolat kb még semmit sem jelent.

2015. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!