Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem egy 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 14 éves lánnyal, de kiderült, hogy van egy huszonéves udvarlója?

Figyelt kérdés

17 vagyok, összejöttem vele, de kiderült, hogy egy huszonéves, kb. 22 éves, nem hagyja békén már fél éve... És ami azt illeti, azt mondja a barátnőm, hogy csak idegesíti, amikor múltkor rajtakaptam, hogy olvasgatja az üzeneteit a fickónak, nagyon mosolygott...

Egyszerűen látom, hogy hatása alatt van. Mit csináljak?


2015. aug. 9. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden lánynak jól esnek a bókok :D De ha eddig is megkaphatta volna, de nem kellett neki más, csak te, akkor nincs miért aggódnod :) Meg amúgy is van egy "kis" korkükönbség :D
2015. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szívás. Dumáld meg vele. Mást nem nagyon tehetsz.
2015. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az ország másik oldalán lakik.
2015. aug. 9. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor beszélj vele róla. Csak így lehet megoldani a problémákat és fenntartani egy jó kapcsolatot. Hozd fel neki és elmondja, hogy mit is szeretne. Mert ha tényleg a hatása alatt van, akkor döntenie kell.
2015. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
WOW - ennek a kérdésnek a párját olvastam, ott a csaj még vacilált kettőtök között :DD
2015. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!