Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam neki hogy megcsalt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam neki hogy megcsalt? nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés
Egyik nap kimentem a barátaimmal iszogatni,aztán mikor el akartam köszönni tőlük akkor össze futottam a barátommal, nem is tudtam hogy ott van a városban mert ő mást mondott nekem na mindegy nem lényeg aztán kérdezte nem megyek e el vele de nem mehettem erre másnap mondta hogy nagyon berúgott és haza vitt egy lányt "DE NEM TÖRTÉNT SEMMI" Gyorsan mondta hozza én nem is kételkedtem válaszában hiszen gondolván én miért is csalna meg erre egy héttel később vissza hallottam a lánytól akivel megcsalt hogy mi történt az este...Mit tegyek? A barátom nem tudja hogy tudom..

2015. aug. 10. 01:49
 1/10 anonim válasza:
81%
Kérdezz rá. Ha megtette akkor lapát :( Ha egyszer megteszi legközelebb is megfogja
2015. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a magánytól félsz, és hogy nehezen fogsz találni olyat aki elvisel majd. Ez a nem akarom elvesziteni csak kamu szoveg, főleg ha tudod h megcsalt és úgy mondod. Szerintem dobd, úgy kevesebbet szenvedsz, de ha neked s*ggf*jre van szükséged akkor legyél vele, és várd hogy mikor lesz részeg megint.
2015. aug. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hozd fel neki, hogy mit mondott a lány, esetleg hátha beismeri... Bár, én akkor sem adnék neki második(utolsó) esélyt. A pia nem mentség, ráadásul hazudott neked. Sőt, ki tudja még hány csajt visz haza részegen a tudtod nélkül a későbbiekben. -.- Ez csak egyre rosszabb lesz. Szóval szakíts vele. :( 17/L
2015. aug. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha nem feküdt le vele mondjuk csak smároltak?
2015. aug. 10. 02:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem elég megcsalásnak? :/ 2 esélyes dolog. Lehet most észbe kap és többet nem visz haza senkit részegen(ahhoz piálnia is mértékkel kéne), de lehet akit legközelebb hazavisz, tényleg lefekszik vele ha a mostanival nem is. Az utóbbi a valószínűbb, hogy rosszabb lesz... Szerintem ez a "részegen hazavitt egy csajt", bármi történt onnantól, már elég ok ahhoz, hogy valaki elveszítse a párja felé a bizalmát. De ha még több kételyt és fájdalmat akarsz magadnak ebben a kapcsolatban, maradj vele.
2015. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Figyelj 24éves srác vagyok sajnos én is tettem hasonló dolgot és egy csóknál nagyon kicsi az esély arra h ne menj tovább. Úgyhogy gondolgozz el ezen egy picit. Inkább előzd meg a nagyobb bajt mert sokkal rosszabbul fog esni ha nem csak csók lesz.
2015. aug. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze rá lehet fogni a piára...és legközelebb mi lesz? tovább megy?

am mit mondott a lány, mi történt?


22F

2015. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos, vedd úgy, hogy "megtörtént minden"


Meg tudsz neki bocsájtani, akarod így vele folytatni?

A fenti kérdésemre adott válaszod egyértelműen eldönti a teendőket.

2015. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki képes más lányokkal akármit is csinálni, akár flörtölgetni, az nem szeret téged.... minek lennél ilyennel? Úgyis el fog hagyni egyszer, vagy csalni fog állandóan.
2015. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Piert ***** válasza:
Verd agyon egy helyesírási kéziszótárral!
2015. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!