Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 18 éves lány és egy 15 éves fiú közötti dologról?

Figyelt kérdés

Egyik haverom 15 éves, és hát nem a lányok kedvence (nem mintha én az lennék, lol). De mostanában elkezdett beszélgetni facebookon egy 17 (1-2 hónap múlva 18) éves lánnyal. Egy rohadt csinos lánnyal. És a csaj már konkrét utalásokat tett, hogy kedveli és randizni szeretne.


És úgy igazából nem értem, hogy hogy a dákómban jöhetett ez létre?

Nem irigykedek vagy ilyesmi, mert igazából én nem is kifejezetten érzem, hogy szükségem lenne barátnőre, csak kicsit meglepődtem, hogy egy 18 éves bombázó csaj egy 15 éves nem túl bombázó fiúnak kéreti magát..

Ráadásul úgy, hogy élőben még nem is találkoztak.


wat da hell


2015. aug. 11. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy p#cse van a csajnak :D
2015. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is van 18 éves barátnőm. b**zni rá

16/f

2015. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a haverod egy azon ritka felmőttesebb fiúk közűl :) Vagy csak egymásra találtak :) A külső nem minden :) Let them have fun :)
2015. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a fura? :D Biztos van valami a srácban ami a csajnak megtetszett. Lehet közös érdeklődési körük, jókat beszélgetnek.. egymásra találtak.. vagy akármi. Semmi sem lehetetlen :D Haverom 16 évesen összejött egy 21 éves lánnyal.. tök jól megvoltak :)
2015. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talan epp azert 'nem a lanyok kedvence', mert a korabeliekkel nem talal kozos temat.

Tanulsag: aki mer az nyer

2015. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljes normális
2015. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lassan 21 leszek a barátom 16. Azt nem mondom, hogy bombázó vagyok, de azért sokan hajtanak rám. Ő meg visszahúzódó két szót nem szól, de nekem akkor is csak ő kell. Nem a kor és nem a külső számít a legjobban. És eddig én pont hogy azt vettem észre hogy egy fiatalabb fiú sokkal többet tud adni a lelkemnek mint egy idősebb srác. nekem és sok más lánynak meg ez a legfontosabb. A "többi" dolgot meg meg lehet neki tanítani. :P Ami még izgalmas is. :D
2015. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!