Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szerintetek miért van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek miért van ennyi tudatlan, bibas fiatal akik nem tudják vagy nem mernek csajozni?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sokan vannak akik nem tudják hogy hogyan kell csajozni,mit kell csinálni-mondani.:D és ez mind 2 nemről el lehet mondani itt.Akik itt vannak az oldalon 14- től 18-9-ig bezárólag kérdezik hogy "mit mondjak neki" "mit csináljak" "ez gáz" stb... Mit gondoltok hogy ez mitől lehet?
2015. aug. 11. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező. De azért nem véletlenül ülnek itthon.

Manapság a kirekesztett srácok/lányok nem keresik egymás társaságát, inkább csak neten játszák a népszerűt, EGYMÁSNAK...

2015. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! Nem lehet mindenki olyan müveltségi szinten, hogy egy GYK-s kérdést az irodalomban is NAGYON ritka szoval fogalmazzon. Elárulnád, hogy a "bibas" szot honnan ismered, milyen gyakran hallod, használod?
2015. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te is itt kérdeztél, már nem azért...
2015. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 17:35 Egyet értek veled.

20 felett vagyok kicsit és van pár 20 alatt és felett ismerőseim és meséltek 1-2 esetet ahol azért nem jött össze a kapcsolat mert nem úgy nézett ki a srác ahogy a mai tini pi*ák elvárnák (drága teló,ruha,cipő) na hát ez nem látszott rajta nem volt ezeknek a menő dolgoknak a híve nem dobálódzott a pénzel így kudarcba fulladt a történet. Persze nem mondják a arcodba hogy azért nem jövök össze veled mert nem jól öltözködsz vagy valami..stb hozzá teszem hogy a srác családjának azért ott állt a háznál a BMW 318 d(2004) Egyszóval nagyon felszínes ez a mai világ főleg a mai lányok.Az alapján ítélnek amit "mutatsz" meg amid van persze ha tudják hogy van a "zsebedbe" akkor Mindegy hogy nincsen lábad,kezed,esetleg nyomorult vagy,lebénultál egy a lényeg hogy van pénzed és kész. Őket ez érdekli. Persze TISZTELET a kivéletlen és becsülöm őket de sajnos a normális lányok ritkák mint a fehér holló.

ma 17:43

A kérdésedre válaszolva nem rég láttam egy szövegben és megtetszett és be ugrott ez a szó és ide pont illet.: ) Remélem nem okoztam vele problémát . :)

ma 18:00

Kedves válaszoló! Ez így van. De én nem azt a kérdést tettem fel hogy "Mit mondjak neki a lánynak hogy ha találkozunk" mondtam egy pl. és az ilyen kérdés minden napos AMI engem nem zavar De feltűnt hogy egyszerűen nem tudnak relatívan gondolkodni egy picit a mai 14-19 éves fiatalok inkább ki írnak egy ostobaságot ahelyett hogy gondolkodnának egy kicsit is.

2015. aug. 11. 18:30
 15/16 anonim ***** válasza:
#12 vok. Pontosabban érdekelne, hogy hol olvastad ezt a szot. (Föleg ha "Kácsa cigány a bironál" versben, ugyanis azt régen olvastam és nagyon szeretném ujra, csak sehol sem találom.)
2015. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ma 18:55 pontosan nem tudom neked meg mondani hogy hol mert nem mentetem el az oldalt.Múlthéten egy weboldalon láttam kiemelve ezt a szót és utána néztem mit is jelent és megragadt bennem. :)
2015. aug. 11. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!