Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért néznek le a barátaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le a barátaim azért, mert nincs párom?

Figyelt kérdés
Mindegyik barátnőmnek van már pasija. Ez engem nem érdekel, örülök annak, hogy boldogok. Gyakran szoktam velük beszélgetni a párkapcsolataikról (segítek a problémáikban, annak ellenére, hogy nekem sosem volt pasim, ahhoz képest még mindig többet értek hozzá, néha így érzem) és ekkor szoktak csesztetni avval, hogy nekem miért nincs. Pedig már 15 vagyok... Én őszintén megmondtam neki, hogy még túl fiatalnak érzem magam, én most a tanulással akarok foglalkozni, és, hogy úgy sem jövök be a fiúknak stb. Ő ezt megértette. Aztán elmentünk a barátaimmal mozizni és ők hozták a pasijukat. Engem nem zavart, az érdekelt, hogy jól érezzük magunkat. Mozi után egyből írták nekem, hogy ők tökre cikinek érezték, hogy én vagyok az egyetlen, aki egyedül jött el. Azóta ezzel cseszegetnek. Szerintetek mit csináljak, hogy végre leszálljanak erről a témáról? 15/l

2015. aug. 12. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert felszínes hülyék.
2015. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de komolyan. nem tökmind1 hogy vane pasija a másiknak?
2015. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem igaz barátok. az én legjobb barátnőmnek van, nekem nincs és nem is szeretnék mert rámenne a tanulás. legalábbis most nem tartom jó ötletnek 16 évesek vagyunk:) az a lényeg hogy ne foglalkozz mások véleményével ne azért legyen barátod hogy megfelelj :)
2015. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért cikiznek mert nem a barátaid. Próbálj meg nyitni, szerezz megbízható barátokat
2015. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzá szólókkal egyet értek .. Valószínűleg azért cikiznek mert nem a barátaid csak te érzed úgy. Az ilyeneket mimnél hamarabb le kell pattintani ha jót akarsz magadnak mert több kárt csinálnak neked mint jót és az ilyenekkel csak az idő telik előrébb nem jutsz tőlük.. vagy is az ilyenekkel ne törődjél. Csak akkor legyen barátod ha TE szeretnéd NE külső emberek hatására.


Láttam már ezekhez hasonló kérdéseket itt.. lassan már elvárás lesz az hogy a fiatalok társaskapcsolatban éljenek mert ez a "menő" a fiatalok körében.... Nevetséges és elszomorító ez a mai fiatalság.....


20/f

2015. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Új iskolába megyek, és végre szerezhetek magamnak igaz barátokat ^^ :)
2015. aug. 12. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mer látták a nyugati médiában, az menő akit már 14 évesen rongyosra b*sztak, akit nem az csakis béna lehet. Elbutított k*vák, akiket jobb hanyagolni.
2015. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!