Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fél éves évforduló, jogosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves évforduló, jogosan haragszom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt barátommal és nem figyelt és most dolgoznia kell, szerintetek jogos ha haragszom rá ezért? És a másik meg, hogy ti mennyire tartjátok fontosnak ezeket a "mérföldköveket"? Ő 18 én meg 16

2015. aug. 13. 00:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok bocsi, kihagytam h amikor fél évesek lennénk nem tudunk találkozni, mert beszervezte magának a munkát
2015. aug. 13. 00:09
 2/8 anonim válasza:
100%
nem kéne.. hülyeség lenne rá haragudnod csak ezért
2015. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél év?! Ráadásul munka miatt, szóval még csak nem is piálni ment a haverokkal...Én nem haragudnék emiatt, szerintem nem jogos. Mondjuk mi évfordulót se tartunk:D 18l-18f
2015. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
és ha sokáig együtt lesztek akkor minden felediket ünnepeltek vagy csak ez ilyen szupcsikitüntetett? abszolút nem jogos, dolgoznál te is, 20-ad ennyi időd nem lenne baromságokon agyalni
2015. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké köszi, rendesek vagytok meg minden :)

Ti miket ünnepeltetek és miket nem?

2015. aug. 13. 00:22
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Milyen az a fél éves ÉVforduló? /O.O\

Amúgy jogtalanul.. Az a "féléves évforduló" pacifąşżt nem ér, másodszor pedig, ha dolgoznia kell igazàn megérthetnéd.. {=_=}

2015. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapot, névnapot, karácsonyt. Mást nem:) (3as)
2015. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves évforduló?! Szerinted nem hangzik hülyén?

Szerintem teljesen jogtalan a felháborodásod.

Közösen meg kell beszélni, hogy mit szeretnétek ünnepelni.

2015. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!