Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolatokból sülhet ki néha hosszabb távú, esetleg örökké való happy end?

Figyelt kérdés
Van egy nő. 23 éves. Én 28 vagyok. 1 éve járunk, vagyis mostanság rosszban vagyunk. Nagyon jól indult minden, mindkét fél nagyon szerette a másikat. Legtöbbször csak hétvégén voltunk együtt, mert máshol dolgoztam. Alig akart elengedni hétfő reggelente vagy vasárnap esténként, mert nagyon hiányoztam neki, nagyon szeretett. Aztán tavasszal törés lett. Mondta, hogy szeret, de már nem olyan, mint fél éve. Ennek ellenére folytattuk a dolgot. Ezután egy hónap múlva már arról faggatott, hogy mikor akarok gyereket, mert ő már nagyon szeretne 2 éven belül és tőlem szeretné. Rá 2,5-3 hónap múlva megint előjöttek benne a fura érzések, hogy nem szeret annyira engem, mint az exét (nagyon ronda, alacsony, kövér, de gazdag férfi volt, első szerelme volt 5.5 évig). Ekkor hideg lett velem és elutasító. Eljöttem tőle, már ne bírtam. Rá egy hét múlva keresett, hogy nagyon hiányzom és menjek vissza, mert nagyon szeret. Visszamentem. Közben kissé másként viselkedtem vele, hűvösebb én is, nem akartam már úgy kinyalni a fenekét, mint előtte. Ezt furcsállta. Ezért azt hitte, hogy megcsalom. Elkezdte nézni az smseket, facebookomat és féltékenykedett. Keresett egy olyan dolgot, hogy tuti megcsalom. Kidobott megint. Ekkor már az utóbbi 2 hónapban alig volt szegénynek orgazmusa velem, holott előtte majd mindig volt. Szünet lett a dologból. Rá egy hét múlva megint keresett, hogy kellek neki. Mondtam, hogy nem, már nem bírom ezt az egészet. Megharagudott, letiltott mindenhonnan és kezdett lemondani rólam, de nagyon fájt neki, hogy nem kell már nekem. Aztán ez 1 hónapig tartott, senki nem beszélt a másikkal. De közben én már nem bírtam, őrölten hiányzott, bármi is történt eddig. Felkerestem. Mérges rám nagyon, de akkor sokat beszélgettünk, el is érzékenyültünk többször is (egy férfi is tud, ha szeret), de picit csókolóztunk is. Most 1 hete megint beszélgetünk. De megfontoltan, szép lassan. i sülhet ki a dologból?
2015. aug. 13. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár erőltetni ami nem megy.
2015. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy az biztos, de tudok ettől cifrábbat is, ahol jó lett a dolog vége.
2015. aug. 13. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi jó! Nálam is ez volt amég az őrületbe kergettük egymást...és ha együtt is maradtok akkor is ez lessz ujra és ujra. Ha gyerekeitek is lesznek még több veszekedés lessz. A helyedben én hagynám.
2015. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény. Kalandos, az biztos.
2015. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha valaki fél év alatt ehidegül, az utána csak azért kapaszkodik vissza, mert nincs más.

Szerintem hagyd.

2015. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!