Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok, nalatok ez kizaro ok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nalatok ez kizaro ok?

Figyelt kérdés

16 eves atlagos srac vagyok, felig roma(cigany) , felig magyar. Randiznatok ilyen sraccal, aki tetszik?most ne a legalja romakra gondoljatok, hanem a normalisakra, akik adnak magukram , es van onbecsulesuk( igen , vannak ilyen romak)

volt egy osztaly tarsam, aki azt mondta, hogy bejovok neki, de nem jarna velem mert roma vagyok, normalis az ilyen.?



2015. aug. 13. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

nekem sosem a cigányok kinézetével volt a bajom hanem azzal ahogy viselkednek. Undorító..

Ha te normális vagy akkor semmi akadálya nem lenni.

És nem..nem normális az ilyen. rasszista..:P

2015. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Tezsvir elvakerom neked a helyzetet, én is fílig roma vagyok, én is normális vagyok, vásázok, lopok, csalok, én amikó csajozni akarok csak bemegyek az eszmeráldáékhoz és előveszem a gitáromat oszt pengetek oszt má nálami is alszik oszt megdugom vagy járok vele oszt amikor jön a sögély el kell kűdenem
2015. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1-es , koszonom a valaszod!:)

#2-es , ertelmes valaszokat vartam, nem egy h#lyet aki azt hiszi vicces.

2015. aug. 13. 23:11
 4/26 anonim válasza:
100%
Persze,ha tenyleg nem vagy olyan,mint a tobbi:) csak sztem azt bizonyitani kell..:)
2015. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
aki ismer, tudja.Aki meglat az utcan nagy valoszinuseggel azt mondja, hogy leegtem:D nagyon megmondani se mondjak meg:)
2015. aug. 13. 23:22
 6/26 anonim válasza:
82%
Ilyen nincs hogy félig cigány félig magyar. Persze vér szerint van, de az vagy magyarnak vagy cigánynak szocializálódik. Nem lehet egy seggel két lovat megülni.
2015. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Oszinte leszek. Igen,kizaro ok.

Egy baratnom meselte,hogy regen volt egy rendesnek tuno roma szomszedjuk. Kedvesnek es viszonylag intelligensnek is latszott. Aztan egy esten elment otthonrol a csalad. Masnap arra ertek vissza,hogy ez az elmebeteg feldarabolta a macskajukat... Gondolhatjatok,mit erzett a baratnom,amikor kisgyerekkent egy ilyen latvany fogadta. Bevallotta,amit tett,arra hivatkozott,hogy zavarta ahogy a macska atmaszik neha a kertjebe.

Amig nem hallottam ezt a tortenetet,addig sem szimpatizaltam a roma ismeroseimmel,de ez volt az utolso csepp a poharban. Lehet lepontozni,akkor is ez marad a velemenyem.

2015. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Azzal nincs problema.:) elozo voltam..
2015. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
48%
A második válaszolóra tessék kakilni, rasszista p0csfej. Hidd el, hogy tök mindegy, milyen etnikumú vagy, ez egy normális embert sose fog érdekelni. Bár lehet, hogy ezt itt csak én látom így, de hát úgyis zsidóbérenc szélsőlobsi vagyok:D
2015. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%

Én férfiú vagyok. Utálom a keverék fiúcskákat, főleg azokat, akikben van cigány vér.

Az fokozza a gyűlöletet, ha töri az illető a magyar nyelvet.


A lány helyében vettem volna egy acélbetétes bakancsot, és szájba rúgtalak volna.

Húzd meg magad ebben az országban!

2015. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!