Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kérdezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
még csak pár napja jöttünk össze a barátommal, ő 21, én 19 vagyok. kiderült hogy nem volt még barátnője előttem, amin én teljesen meglepődtem. érdekel, hogy meddig jutott egy lánnyal eddig, mármint attól, hogy nem jártak még lehetett valami, de nem merem megkérdezni mert nem akarok ennyire kiváncsiskodó lenni, meg nem akarom hogy rosszul érezze magát, ha mondjuk nem csinált még soha semmit egy lánnyal. hogy kérdezzem meg, hogy ne legyen bántó vagy ne érezze rosszul magát? (mi elég gyorsan haladunk, jövő héten náluk alszom és előtte azért szeretném tudni hogy mire számítsak...:D)
2015. aug. 14. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kellemetlen kérdés... Ha nem érzékeny téma e nála, akkor nyugodtan tedd fel neki. Ha meg igen, akkorhagyd, és állj hozzá úgy, hogy te leszel a tapasztalt, aki majd vezet :) 18/f
2015. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kellemetlen kérdés :D tőlem megkérdezte a barátom mielőtt komolyabbra vettük a dolgot hogy szűz vagyok e. ha meg jártok azért ezt nem rossz tudni. :)
2015. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok én egyáltalán nem vettem úgy hogy kellemetlen a kérdés. úgy gondoltam hogy jó ha tudja ezt :)
2015. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!