Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy 15 eves meleg srac vagyok.9honapj a eggyut vagyok a baratommal. Csak hogy o 34 eves. A szuleim tudjak hogy meleg vagyok, es teljesen elfogadtak, azt is tudjak h van valkim, de azt nem h 34 mert ugy nez ki mint egy 18 eves. Nagyon szeretjuk egymast. Iszonyatosan harmonikus kapcsolatba elunk. Viszont a szuleimnek nem merem elmondani mert felek h eltiltanak vagy valami... Kerlek segitsetek hogy elmodjam vagy ne és ha igen akkor hogyan? Elore is koszonom. 

2015. aug. 14. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb ha minél hamarabb elmondod nekik a barátod korát és ha tényleg elfogadják hogy szeretitek egymást akkor nem tilthatnak el tőle :) te életed, te döntéseid, te érzéseid. :)
2015. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szüleidet te ismered. Én speciel tudom, hogy már attól kikészülnének, ha megtudnák, hogy lefeküdtem a párommal. Pedig ismerik, kedvelik és egyidősek vagyunk. Gondold végig, hogy hogyan reagálnának a szüleid. Mikor rólam anno megtudták, hogy barátnőm van, anyum eltiltott tőle és követelte, hogy változzak meg, mert addig nem mehetek sehova és nem csinálhatok semmit. Bár most barátom van, és mindez egy éve történt, mély nyomot hagyott bennem. Azt, hogy barátnőm volt, nem tőlem tudták meg, mert pontosan tudtam, hogy ez lesz. Örülj, hogy téged legalább elfogadnak...
2015. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!