Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bajban a kapcsolatunk. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Bajban a kapcsolatunk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kell a körítés, hogy értsétek a dolgot. Körülbelül 1,5hónapja vagyunk eggyütt a bnommel. (2het utan megvolt az első vele, ha ez számít) Előttem kb 3pasija volt es egyel feküdt csak le vele is buliban, leitatták. A lényegre térek: Az első 1honapban cseréltünk fb jelszót, addg nem is volt gond. Par palit pattintott is hogy nem találkozhatnak mert van barátja. Na most 2hete váltott jelszót a bnőm. Azzal indokolta hogy a csajok szerint nem jó hogy tudom a fbjat, mert hogy nem őszinte a bnojukkel chaten. Gondolom miattam. Azt hozta fel hogy ha két pasirol kap kepet es kérdezi tole hogy melyik a jobb akkor miattam nem választ. A bnoi meg behisztiznek ezen. ELVILEG. Ő ezt mondta, amúgy lehet hogy sunnyogni akar ed ez csak kifogás. Ezt én benyeltem, elfogadtam. A probléma vasárnap kezdődött amikor szakítani akartam vele mert véletlenül nekem küldött egy olyan üzit hogy:"Bocsi nem tudok menni horgászni mert anyum nem enged el" megkérdeztem tole hogy kinek akarta küldeni, erre aztmomdta hogy az uncsijanak. Megneztem a messengeret es egy falubeli srácnak írta, mert taliztak vna.. Ebben is hazudott. Meg az is fura hogy amikor tudtam a fbjat akkor egy sráccal se akart talizni, most meg ittvan ez.. Erre a csávóra ráírtam fbn és Elvileg a bnőm azt mondta neki hogy szakított velem, ami nagy kamu. Csak nem tudom hogy igazat mondott-e. (a csávónak bejön a bnőm amugy)

Na de amit meg észrevettem hogy megváltozott egy kicsit a viselkedése is. Amugy szoktunk szeretkezni azota is de van par dolog..pl: Lejelszavazta a telóját (anno aztmondta hogy nincs titka elottem, igy meg soha nem érzett fiú iránt, az előző palijai kihasználták) szóval nagyoon ritkán ad önként puszit,ha smárolni akarok kb elhuzza a fejet, észrevettem hogy hazudik is, ritkán mosolyog, nem tudom zavarba hozni(az elejen 5mp volt) ritkábban válaszol fbon is, a tolem kapott cuccokat se hordja mind. Ezek azért tűnnek fel mert anno nem így volt. Egyenlőre választás elé állítottam hogy vagy megváltozik és minden a régi lesz vagy számítsunk. Hnap beszélek vele személyesen. Ha ez számít:amikor anno szakítani akartam vele az agyon feküdtünk elkezdett sírni es nek engedett el.. Amikor meg nagyon szeretett.. Hogyan tovább Szerintetek?



2015. aug. 15. 21:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre választás elé állítottam hogy vagy megváltozik és minden a régi lesz vagy szakítsunk*.
2015. aug. 15. 21:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem egyértelmű.
2015. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mar meg se lenne az ilyen ;)
2015. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre elkérem újra a fbját, ha megkapom akkor tényleg nem kever mással. Ha nem akkor meg szerintem vége. De várom a tanácsokat. Jóvolna ha nem szakítanánk
2015. aug. 15. 21:55
 6/9 A kérdező kommentje:
De hogyha egyszer ugyan úgy lefeküdtünk egymással akkor csak nincs komoly probléma.. Ő se akarná sztem ha lenne mellék szereplő.
2015. aug. 15. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszelj meg vele mindent normalisan, ha nem megy,akkor nagyon sajnalom,de ez nem kapcsolat, csak problema van. :/
2015. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Ha nem lesz minden a régi(amikor még nem volt gond) akkor Ennyi. Ami nem megy azt nem kell erőltetni
2015. aug. 15. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Na most

1. hány évesek vagytok?

2.mi ez az ellenőrizgetés hogy FB jelszó csere? Valamennyi magánszférátok legyen már

3.ha csak miattad nem válaszol a barátnői kérdeseire mert te látod az rég rossz. Ha akkora lenne a szerelem azt írná,hogy egyik sem. Az én barátom a legjobb.

4. Leitatták és ezért feküdt le vele. Hagyjál már amit annyira nem akarsz részegen se csinálod meg.Ez egy ócska kifogás hogy könnyűvérű volt. Tipikus duma "jaaj részeg voltam nem akartam"

5. Másfél hónap nem túl nagy idő. Dobd ki ha ennyi idő után így ellenőrizgetitek egymást,illetve ő más fiúkkal találkozna hagyd a p****ba. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője

2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!