Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek osszejottunk mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek osszejottunk mar csak nem akarja o kimondani a nagy "szeretlek"-et?

Figyelt kérdés

Mar 3 hete ismerjuk egymas es elegge jol kijovunk egymassal...

A 3 randin o fogta meg a kezem (igaz eg a pofam hogy ennyire gyava voltam de nem akartam elszurni egy ilyen akcioval az egeszet igy gondoltam hogy megvarom a kovi randit de o megelozott)

Nos most volt a 4-ik randi es amikor leultunk a padra a parkban finoman magamhoz huztam hogy a karjaim koze doljon es at tudjam olelni. (Sikerult) Majd romantikus 15-20 percet osszedolve cirogattam a felkarjat es simogattam alul a combjat (elegge kozel a fenekehez) es ez neki is jol esett mert monda nekem :)

Mikor elkoszontunk mondtam neki hogy szeretlek (ezt mar mondam neki a harmadik randin (ekkor o is mondta hogy szeretek) )

De most csak annyit mondott hogy lehet hogy en is szeretlek (de felvilagositottam hogy mar az elozo randin mondta es akkor bokan rugott es nevetve mondta az hogy pofa be (de ezt persze mind olelkezve))

Szerintem mar osszejottunk de o mint ha bizonytalan lenne



2015. aug. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
... Ezt meg kell beszélnetek hogy össze akartok e jönni. Ez nem magától megy.
2015. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem 3 hét alatt nem lehet senkit megszeretni.
2015. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én pl. ritkán ismerek be konkrét dolgokat, szóval én is azt mondanám hogy lehet hogy szeretlek. Tudom , csúnya dolog, de ettől a szótól olyan kiszolgáltatottnak érzem magam :)
2015. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!