Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti nem vagytok féltékenyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés

Sokszor mondták már nekem itt gyakorin hogy túlzottan féltékeny vagyok, ami a gondolataim alapján igaz is. Elég durva összeesküvés elméleteket tudok gyártani, hogy a barátom kivel és hogyan csal meg, persze ezeket mindig magamba tartom, és soha sem beszélek neki róla. De most komolyan titeket kicsit sem zavar ha a barátotok/barátnőtök tök jól elvan egy ellenkező neművel, amikor próbál titeket meggyőzni hogy ő csak barát, pedig mégis olyan kihívóan mosolyog rá, vagy csak egyszerűen ha szóba áll egy nálatok jobb pasival/csajjal. Mást ezt kicsit sem zavarja, a lelke mélyén sem? Velem van valami nagy gond hogy engem ez igen is marhára irritál?

17/L


2015. aug. 16. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Én is nagyon féltékeny vagyok. Velem történt ilyen, hogy a nálam jobb csávókhoz odament és beszélgetett velük, sajnos ez egy veled született tulajdonság, ha megkérdezik, hogy miért vagy ennyire féltékeny, mondd azt, hogy azért, mert nagyon szereted őt. Engem is nagyon irritál amikor valaki ráír facebook-on és megkérdezi, hogy van e barátod. De ha a párod becsületesen, tiszta szívből szeret téged, akkor melletted marad. :)
2015. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is nagyon feltekeny tipus vagyok, foleg mert keves az onbizalmam emiatt felek hogy a b10aratom majd nem talal szepnek stb. Tegnap messengeren lattam hogy egy osztalytarsanak( a csaj jellemzoi: meno, csinos, szep, aranyos godrocskei vannak, es nagy melle (that csupa olyan dolog ami belolem hianyzik) es a baratom ilyen puszit kuldo szmajlikat irosgat neki meg a csaj is es elvileg ezt csak azert csinaljak mert legjobb baratok es hogy mar regota ezt csinaljak. De engem ez nagyon zavar.
2015. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!