Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, mintha az...

Éreztétek már úgy, mintha az egész, ami veletek történik, egy rémálom lenne?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem volna, most mégis olyan.

2015. febr. 22. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Már jó régóta úgy érzem.
2015. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Születésem óta ezt hiszem. Azóta már rájöttem, hogy nem álom, hanem ez a valóság!
2015. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az ilyen apró cseprő dolgokra gondolok, mint rossz körülmények, kiközösítés, alkoholista szülők, munkanélküliség - ezek közül egyik sem jó, de tartós állapot, ami ellen vagy lehet tenni vagy nem és azért lehet mellette boldognak is lenni.

Hanem: védekezés mellett eseményutáni tablettát kellett bevenni, az a megaláztatás, ami akkor ért (pedig mindig védekezünk, de baleset előfordulhat, tini sem vagyok); tökéletes kapcsolat, de a távolság miatt elveszíteni azt az embert, akivel az életemet is leéltem volna, majdnem emberkereskedők kezére is kerültem, majdnem megerőszakoltak. Mindezt két hónap leforgása alatt.

Így leírva nem tűnik olyan vészesnek, se soknak, de tényleg olyan, mintha egy rémálomba csöppentem volna.

2015. febr. 22. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!