Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek bejonnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejonnek a visszahúzódobb fiúk?

Figyelt kérdés
van olyan lány aki hasonló természetű?
2015. aug. 18. 13:11
 1/8 anonim válasza:

Persze

Nem mindenkinek jön be a suli legmenőbb és legfeltűnőbb jelensége.

Normális, ha egy visszahúzódóbb lánynak és ugyanilyen fiú jön be. Ez sokszor előny is tud lenni :)

2015. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 theazombiee ***** válasza:

Igen, de azért ne féljen kimutatni az érzéseit felém.

Sajnos én is ilyen vagyok, aztán később bánom, hogy nem voltam bátrabb.

2015. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze :D (attól függ mennyire vagy visszahúzódó)

15/l

2015. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El ne hidd ismerek visszahúzódó fiúkat és egytől egyig unalmasak és ha rákiabálnak ahoz sincs tökük hogy vissza szóljanak valamit ez kell a lányoknak? szép mese
2015. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem barátom egy visszahúzódó srác, viszont amikor úgy döntött hogy járni akar velem, összeszedte magát odaállt és megkérdezte. Az hogy visszahúzódó, nem feltétlen jelenti azt, hogy "töketlen". Barátom például egyszerűen csak kerüli a tömeget és nem haverkodik mindenkivel. :) És én az ilyen srácokat szeretem. Ha megbíznak benned akkor sokkal közvetlenebbek és odaadóak, mint azok akik eleve közvetlenek mindenkivel. Legalábbis én ezt tapasztaltam. :)
2015. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5-össel egyetértek!!
2015. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nincs bajom vele, sőt.
2015. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, és szeretem ha egy fiú szintén az, egy bizonyos pontig. Mert ha én olyan vagyok hogy két szót nem szólok és hozzám se szólnak, ő meg olyan hogy tapadnak rá a szeretethiányos hülye kis libák, mert hogy jaj szegény olyan egyedül van, na az marhára idegesítő. Én most így vagyok a jelenlegi barátommal és kezdem azt érezni hogy jobb volt az előző pasimnál hogy volt egy csomó haverja, akik velem is jóba voltak, és nem lelkizgetett egy csajjal se csak haverok voltak és kész.
2015. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!