Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sok választ szeretnék, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok választ szeretnék, ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Adott egy 18 éves lány és egy 24 éves fiú.

A fiú Budapesten lakik , a lány 45 percre a fővárostól.

A lány nem tudja olyan sűrűn megoldani hogy fel tudjon menni pestre .Gyakrabban kéne a srácnak lejönnie autóval.

Nagyon rosszul érzem magam emiatt ,olyan érzésem van mintha egy cérnán rángatnám.Ezért sem kértem soha semmit amikor lejött .... Pedig jó lenne azért elmenni kikapcsolódni valahova . Ő is sokszor felhozza , de nekem nincs önálló keresetem és úgy érzem így is sok lehet neki az út pénzben és időben is . Anyukám azt mondja ne féltsem ennyire a pénztárcáját és mondjam meg ha szomjas vagyok vagy éppen éhes. Én ezt lehúzásnak érzem. Tényleg komolyan gondolom vele , nem szeretném hogy azt érezze kihasználom. De ugyanakkor hiányoznak a programok is. Mit kéne tennem ?

Anyagi okokból nem tudom megoldani az utazást . 18/L



2015. aug. 19. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
el kell felejteni
2015. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Legyél vele őszinte. Ennyi. Mondd el neki ugyan ezt amit ide leírtál.
2015. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És azt sem tudod megoldani hogy magadnak álld a kajádat vagy piádat? Anyukádtól nem volt túl szép ez a megjegyzés, hiszen a fiúnak nyilván sokba kerül leutazgatni hozzád.. És ő nem ad egy kis költőpénzt amit félre tudnál tenni? Amúgy a busz- és vonatjegy nem kerül olyan vészesen sokba, azt se tudod megoldani hogy két-három hetente te menj fel a fiúhoz? És 18 évesen nyáron simán dolgozhattál volna! Megoldások mindig vannak.
2015. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: És a fiúk nem csak pénztárcák, nem nekik kell állniuk mindent, ahogy anyud gondolja..

18/L

2015. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45 percről beszélünk :) nem 150 km-ről , szóval olyan hűűű de sokba nem kerül az az utazás :) ez nem kihasználás, persze, anyukád is adhatna néha és akkor nem kell , hogy a barátod vegyen innit, meg kaját :)
2015. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5/5 vagyok. és nem is arról van szó, hogy Ő tartson el téged :)
2015. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45 percről, na de hányszor 45 perc? azért gondolkodni sem árt.
2015. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem várom el hogy eltartson , de önálló keresetem nincs.Ezek mellett orvosira készülök , rengeteget tanulok.

Anyukámtól kérjek pénzt az étteremre vagy mozira?

Az egy fiúnak nem fura?

Úgy szeretném megoldani hogy se neki se nekem ne legyen rossz vagy kellemetlen . 2 hetente meg tudom oldani 1 x ,de nagyon kevésnek érzem , én szívesen mennék többször is . Sőt ott alvásról is szó volt ,de nem vagyunk még olyan régóta együtt. A pénzzel neki nincsenek gondjai elvileg ,vezető beosztásban dolgozik. Az utazás része viszont szerintem kellemetlen lehet neki hosszútávon ,mert én annyit nem tudok , a suli miatt sem.

2015. aug. 20. 00:20
 9/9 anonim válasza:

az első válaszoló butaságot mond, nem kell elfelejteni.

és 45 perc valóban nem sok idő, nem hiszem, hogy ez akár hosszú-, akár rövidtávon kellemetlen lenne neki. főleg ha fontos vagy neki. :)

a programoknak pedig szerintem nem mindig van köze a pénzhez, érdemes lenne erről nyíltan beszélni, biztos tudtok találni olyan megoldást, ami mindkettőtöknek jó!

2015. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!