Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Férfiak! Ti állnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Ti állnátok a barátnőtök költségeit közös programoknál, ha neki nem lenne önálló keresete még? 18/L

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem szeretnék bambán állni a randin majd. Nem tudom hogy gondolja és őszintén megvallva félek az ebből fakadó kínos szituktól.

2015. aug. 20. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én dolgoznék , a barátnőm meg nen akkor jó hogy fizetnék mindent
2015. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Persze hogy fizetnék mindent, de az ismeretségi körömből kapásból öt embert tudnék mondani aki nem, szóval erre ne alapozz. 18/f
2015. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Ha elvárja és követelőzik,akkor nem...

Amúgy igen.

2015. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszert, és a kaja piát én fizetném. De pl. moziba a belépőt már nem, ha még a popcornt is én veszem.
2015. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak termèszetes! Nekem nincs ès nem is volt barátnőm, de szerintem ez alap dolog! ( Persze ha lenne miből! 😁😁) 14/F
2015. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha a helyedben lennék vmennyi pénzt biztos vinnék,hogy a szitukat elkerüljem,de nem venném elő,hacsak nem muszály.

Am szerintem én állnám a költségeket,ha lenne melóm,és a csajomnak nem. De mindig is parás voltam,és vagyok is. A kelleténél többet hordok magamnál. Másrészt pedig nemszeretném,ha a csajom ilyen szituba keveredne,szó ha tudom nincs nála zs,akk alapból mindent fizetnék.

Viszont ha nagyon leszívja a pénztárcám,és a szülei nem segítik ki néha,akk meggondolnám hova viszem és hányszor. Elvégre kitudja mennyire komoly lesz a kapcsolat,és megéri e költeni annyit. :-D

2015. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Komoly barátnőnek természetesen.

Ingyen dolgokra utazó ri*bancoknak nem, max egy italt dugás előtt.

2015. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyetértek. :)


A követelőzést, hogy "Férfi vagy, fizessél!" undorítónak tartom, de ha csak simán megkérdezi, hogy ki tudom-e fizetni, mert neki nincs miből, akkor persze, kifizetem.

2015. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem van pénzem,meg tetszik is a lány akkor még szép hogy ki :) 16/f
2015. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Iskola mellett dolgozom így van keresetem természetes, hogy kifizetném. Feltéve ha a lány nem ellenezné.

20/F

2015. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!