Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok rajta kiigazodni. ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Elég bonyolult ez az egész de megpróbálom a lehető legrövidebben leírni. Szóval a mostani barátomat még tavaly ismertem meg egy fesztiválon egy nyaralóba voltunk de akkor még nem jöttünk össze csak most a következő fesztiválon, nagyon jól eltudtunk beszélgetni de úgy érzem akkor jobban mikor még nem voltunk együtt, egy kicsit olyan magának való de nem zavart mert szeretem ha valaki nem egyszerű eset de most már kezd egy kicsit sok lenni.. egyáltalán nem tudok a jelzésein ( ha lehet ennek nevezni ) eligazodni, keres engem elmondja hogy mennyire szeret velem lenni, de olyan érdekes szokásai vannak ami elsőnek feltűnt hogy semmire se hív meg sose szerettem ha más fizet nekem valamit de ő még egy gombóc fagyi árát is pontosan kiszámolja és mondja az árát bevallom őszintén kicsit rosszul esett mert én fizettem már neki strandbelépőt, mikor elmentünk cukrászdába akkor is fizettem ő meg mindent visszakér tőlem még ha moziba is megyünk pedig tényleg nem várom el tőle csak jól esett volna ha legalább egyetlen egyszer látom rajta is hogy ez neki nem teher. Nem él hátrányosan mivel elég biztos lábon élnek ezért se értettem, de mindegy ez nem is tragédia csak furcsa. Amikor beszélgetek vele úgy látom mintha nem is érdekelné amit mondok neki csak meghallgatja ami szintén rossz mert vannak nehéz napjaim olyankor meg egy kicsit jól esne ha valakinek elmondhatnám kötöttségek nélkül. Ami talán a legjobban bánt hogy mindig a volt barátnőiről beszél ami nem is zavarna de nincs egy olyan találkozásunk hogy ne emlegetné mi volt ezzel a nőjével, szeretem meghallgatni az embereket és segíteni nekik ha valamin nem tudják túl tenni magukat de én nem ezt érzem mikor ő mesél róluk. Próbálom megérteni mit miért csinál de nem hiszem el hogy neki nem esne rosszul ha én is állandóan a volt barátaimat emlegetném neki, próbálok oda figyelni hogy nekem is meg neki is jó legyen de úgy érzem ebből csak ő jön ki jól.. Amikor nem vagyok vele úgy érzem ennek semmi értelme, de ha találkozunk teljesen megváltozik minden. Elbizonytalanít de mindig vannak pontok amikbe próbálok kapaszkodni hogy ne veszítsem el a hitem hazavitt bemutatott a szüleinek, barátainak, a városban is ha sétálunk fogja a kezem nem engedi el, nem engedi el ha jönnek ismerősök, ha a barátival is van megkérdezi hogy nincs-e kedvem csatlakozni szóval valamit látok ebben a kapcsolatban de ezek a szokásai annyira elbizonytalanítanak.. szerintetek miért csinálja ezt ? Mire jó ez neki ? Mit csináljak ? ( A válaszokat előre is köszönöm!)
2015. aug. 20. 14:21
 1/2 anonim válasza:
Amiket meséltél azok szerint azt hiszem neki csak azért kellesz,hogy kitegye Fb-re hogy kapcsolatban semmi másra.A leszarja te mikez mesêlsz neki,de te utána figyelmesen vègighallgatod akkor egy bunkó már bocsánat .Szerintem eggyáltalán nem vagy fontos számára.Szakíts vele!!
2015. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet hogy csak egy átmeneti támaszt nyújtasz neki ezzel a kapcsolattal...és elég fura tényleg
2015. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!