Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok rajta kiigazodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni, bizonytalan vagyok, lehet alapja?

Figyelt kérdés

Még csak most ismerkedtünk meg ,de azt vettem észre, hogy neki nagyon is fontos a külső , haj , kinézet , mások véleménye , a múltamról faggat, az exeimről (az összesről)

nehéz leírni további helyzetet, lehet imponáló neki a sok kéretlen felkérés is amit férfiaktól kap , habár nem ír vissza (állítólag), de elolvassa azokat. Most is ráragadt egy pióca férfi , aki szerintem imponál neki , az üzeneteit nem blokkolja, a férfi felkeresi a munkahelyén , zaklatja üzenetekkel. Én viszont ebbe így nem szólhatok bele mivel még csak ismerkedési fázisban vagyunk. Egyszerűen bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, hiába mondja egy ismerősöm , hogy teljesen megbízható ez a nő.



2015. júl. 5. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
olyan érzésem van vele kapcsolatban mintha mást mondana mint amit cselekszik.
2015. júl. 5. 00:22
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet nem tudja még hogy mit kezdjen veled kapcsolatban ezért viselkedik igy....légy turelmes aztan ha ugyan igy marad a dolog kérdezz rá hogy miért foglalkozik másokkal ennyire stb
2015. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nők többségét érdekli hogy mások mit gondolnak és ezen nehéz változtatniuk


Ha nem hiszel neki vagy nem azt csinálja amit mond akkor az ugy is van,a megérzésekre jó ha hallgat az ember,én se tettem es meg is jártam :D

de ettől függetlenül még ismerkedj tovább vele hátha aztán téved a megérzésed:)

2015. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már rengeteg csalódáson túl vagyok és ezt az is tudja, aki ennek a nőnek bemutatott,olyan szöveggel ő nagyon rendes és viszont is csak erre vágyik , csak hát modell alkat , van kérője rendesen. Így hát most mégis ennél a nőnél is azt érzem, hogy feleslegesen pocsékolom rá az időmet
2015. júl. 5. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!