Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy visszaszerezzem? újra együtt lehetünk még?

Figyelt kérdés

3 éve ismerem a legjobb barátom, mindig is volt köztünk "szikra", nagy nehezen júniusban összejöttünk, úgy gondoltuk, hogy megpróbáljuk a dolgot. A kapcsolat elején nem voltam szerelmes, a srác se, egy buliban smároltam egy edzőtársammal, elmondtam a srácnak, megbocsátott, de azt mondta ne legyen több ilyen. Nagyon jól megvoltunk, szerencsére mindkettőnknél előjött, hogy szeretjük a másikat. Edzőtáborban a volt barátom adott egy csókot, de azonnal ellöktem, tényleg nem akartam semmit a sráctól, én a barátomat szeretem. De a barátom megtudta és szakított velem. Tudom, hogy még mindig szeret, mivel mondta, de nem tud megbízni bennem, meg is értem, de esküszöm, hogy nem akartam semmit, azonnal ellöktem, más is bizonyíthatja de a barátom nem érti meg. Tényleg úgy érzem, hogy megtaláltam a másik felem... segítsetek!

18/L



2015. aug. 24. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Smárolj velem is akkor +1 már nem számít.
2015. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vicces vagy, de tényleg szeretem a srácot! ;)
2015. aug. 24. 22:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja megérteni, az inkább egy jó kifogás arra, hogy téged nem akar. Mondani meg lehet bármit.
2015. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3# Téged ért már hasonló dolog? Biztos hogy nem. Egyet még elnézhet neki. Ha nem kerülsz olyan helyzetbe volt barátoddal akkor nem ad csókot. Pl.: NEM KERESED A TÁRSASÁGÁT ÉS NEM BESZÉLSZ VELE, MERT FÉLREÉRTI mind a kettő. Csak ellökted? Egy apás pofont nem adtál neki?

Tudod én tudok erről pár dolgot, idegbeteg exem mindent megtett volna hogy szakítsak barátnőmmel és elküldtem, de akkor mikor sokan látták, így neki is égőbb volt így meg is haragudott és nem zaklat.(egyébként ő dobott ki, nem én őt). Tessék te ellököd. Én nem látok benne semmi olyat, amivel komolyan próbáltad volna megakadályozni.

2015. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"A kapcsolat elején nem voltam szerelmes, a srác se, egy buliban smároltam egy edzőtársammal, elmondtam a srácnak, megbocsátott, de azt mondta ne legyen több ilyen."


Ha már összejöttök, ha nem is szereted, akkor sem kell mással csókolózni. Tudod te milyen ez fordítva?

Nekem a büszkeségem sem engedné meg hogy velem maradj akármennyire szeretnélek, hiszen rajtad kívül úgyis lesz más, aki nem fog megcsalni

2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt már velem ilyen, hogy engem csalt meg valaki a szemem előtt. Itt nem tudtam kifejteni, de szerintem te írtál nekem üzenetet, ott leírtam, hogy hogy történt az eset. A megilletődéstől nem tudtam semmit se csinálni, csak zokogva elszaladtam. Nem kerestem a társaságát a srácnak, edzőtársam, nem kerülhetem el.
2015. aug. 24. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Annyira komolyan úgy sem akarod, visszaszerezni.


Jelentsd fel a zaklatót és gond megoldva, de úgy sem teszed meg, mert nem szereted vagy nem teljesen igaz hogy az ő hibája vagy pedig jobban érdekel a többiek véleménye utána rólad, mint a barátod.

Ezt megteheted de úgysem fogod, annyira nem szereted.

2015. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A zaklató srác 16 éves, nem tudom, hogy a rendőrségen mennyire törődnek ilyenekkel.
2015. aug. 24. 23:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, ha nem érdekli, nem lehet ő a másik feled. Mert akkor tökre egy hullámhosszon lennétek, és tudná, hogy nem hazudsz.
2015. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy még szeret így is, sírt, amitől megszakadt a szívem. Sajnos a természete olyan, hogy makacs és ugye volt barátomat nagyon nem szereti, a nevét meghallja és kiakad. Több éve a legjobb barátom, tényleg úgy érzem, hogy a lelki társam, nem veszíthetem el.
2015. aug. 25. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!