Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiránduláson össze jöttem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiránduláson össze jöttem egy Szerb lánnyal. Nagyon szeretem és ő is engem, még a távolság ellenére is megpróbálunk együtt lenni. Működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval kiránduláson összejöttem egy 15 éves Szerb lánnyal, ő Torontál vásárhelyi, én pedig Hódmezővásárhelyi.A kirándulás végén már tudtuk hogy szeretjük egymást, de az utolsó napon jöttünk össze.

Amikor a buszon ültünk, megkérdeztem tőle hogy "Akarod ezt a kapcsolatot?" Azt mondta igen de a távolság bántja.

Majd rámhajtotta a fejét összekulcsoltuk a kezünket és elkezdett sírni.Mikor leszáltunk a buszról volt kb 1 óránk mire jön érte a kocsi ami hazaviszi.Akkor többször megcsókoltuk egymást.Most chaten tartjuk a kapcsolatot és tervezem hogy ki megyek Szerbiába.Mivel a legjobb megoldás kimenni Torontál vásárhelyre?Melyik a legolcsóbb?Érdemes küzdeni a szerelmünkért?



2015. aug. 16. 22:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 14F vagyok.
2015. aug. 16. 22:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a korba nem valószínű h birnátok a táv kapcsolatot , és amíg tart csak fájdalmat okozna a külön töltött idő.

Szerintem chateljetek barátként , és talán valahogy 1-2 talit ossze lehet hozni.

És Bocsi , de őszintén mondom , ne várj ebből komolya kapcsolatot.

2015. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval. 250 km nagyon nagy táv, még autóval is 3 óra, vonattal akkor van vagy 5-8 is, mivel nem látom hogy lenne közvetlen járat.
2015. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
Működhet. Ha át tud mászni a kerítésen :P
2015. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kor miatt lehetnek gondok több okból is. Az egyik hogy lehet nehezen bírnátok persze ez ember függő a másik meg hogy ti még csak szülőkkel mehettek át a határon. Viszont egy párral az előttem szólónak nincs igaza. Mivel én is hasonló helyzetben csak annyi hogy köztünk 400km van és úgy az út 6 óra vonattal.
2015. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem.Hát busszal múltkor másfél óra vagy 2 óra volt az út Torontálvásárhelyig.De én komolyan szeretném ezt a kapcsolatot.Amint felnőtt leszek ki szeretnék hozzá költözni.
2015. aug. 17. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
másfél két óra nem 2 és fél volt inkébb? vagy 3 és fél? mert google bácsi aztmonda, hogy 2 és fél óra autóval.
2015. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát figyi mi kiránduláson busszal másfél óra és 2 óra alatt értünk oda.
2015. aug. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!