Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ebből lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet még valami? 13/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes lettem egy táborban. Már előtte is jóban voltunk de most jobban. Tábor után áthívtam őt nálunk aludni. Amikor a (lány) tesóm elaludt feljött hozzám az ágyamba és utána kb. 5 órát beszélgettünk. Néha megmasszíroztam a hátát meg ő a vállamat. Szerintetek lehet belőle valami? Ha valaki beszélgetni akar róla akkor PRIVIBEN!
2015. aug. 24. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből még kialakul valami ;) kóbor lányok nem masszírozgatnak.
2015. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
13 évesen randi helyett egyből agyba hívtad?? Gratulálok. Minden elismerésem, itt egy példa a mai fiatalok eszére!
2015. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úr isten!😠 1. Nem én hívtam fel az ágyba!

2. Nem bolt semmi erotika!

2015. aug. 24. 22:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetőleg nem fikázós válaszokat várok!
2015. aug. 24. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az inkább beszédesebb, hogy egyeseknek a "feljött hozzám az ágyamba" egyenlő a jól megb*sztam fogalmával..


Kérdező: Ebből még bármi lehet. De azért figyelmeztetlek, a barátzónának nincsenek előjelei sok esetben.

2015. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!