Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen mértékben is normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mértékben is normális féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és egy fiú, mindkettőjükkel meglehetősen jóban voltam, amíg el nem kezdtek járni egymással. Azóta viszont a barátnő behisztizik, valahányszor megpróbál nőneműekkel – akár velem – kommunikálni (élőben, telefonon, facebookon, bárhol) a srác. Mivel megkedveltem, szeretném őt látni néha, persze nem feltétlen kettesben, de a csaj még elkísérni is csak baromi ritkán hajlandó a barátját, ha arról van szó, hogy valami "potenciális vetélytárssal" (mert minden lányban ezt látja) kell találkozni. Itt jegyezném meg, hogy soha a büdös életben nem volt közöm a fiúhoz, talán egy ölelés volt a legtöbb, ami valaha történt közöttünk, mégis így áll a helyzet. Azért írom ki a kérdést, mert ebben a témában szinte mindig a barátnő pártját fogja mindenki, mondván, hogy a lányhaver kevésbé fontos, így neki illene háttérbe húzódnia.

Egyébként akikről beszéltem, 18 évesek, én 17 vagyok.


2015. aug. 25. 14:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem annyira túlzás, mint amennyire te azt gondolod. Az ember ha párkapcsolatban él, akkor általában a barátokat kicsit hanyagolja és ez normális, még akkor is ha a párja miatt hanyagol valakit. Én is párkapcsolatban élek és én is ugyanúgy féltékeny vagyok a lány barátaira, és azóta nem tartja velük nagyon a kapcsolatot mióta velem van, igaz hogy a csajszikák se nagyon törődnek vele mióta kapcsolatban van. Szóval szerintem nem kellene olyan kétségbeesettnek lenned e miatt.
2015. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem hinném, hogy jogos engem a "csajszikákhoz" hasonlítani, akik csak addig voltak érdekeltek a pasiddal való barátkozásban, ameddig szingli volt. Már csak azért sem, mert az én történetemben a lány engem azelőtt is jól ismert, hogy kapcsolatban lett volna. Tudhatná, hogy tőlem felesleges ilyen szinten félteni egy foglalt srácot. Ezen kívül számomra a "kicsit hanyagollak" nem éppen ugyanazt jelenti, mint a "minden kapcsolatot megszakítok veled", de azért köszönöm a véleményed.
2015. aug. 25. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Én menekülnék egy ilyen barátnőtől, mert nem bírnám elviselni, hogy árgus szemekkel figyel, ahányszor egy másik lánnyal beszélek és kiveri a hisztit emellé...Ebből van is egy rossz tapasztalatom.

Emiatt ne hanyagold a srácot. Nyugodtan lehettek barátok.

2015. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat figyelj mikor szerelmes vagy nem tudsz masra odafigyelni, meg a legjobb baratodra sem, es en is ezen a velemenyen voltam azelott mielott nem volta parkapcsolatom, hidd el ez normalis, megha nem is tunik annak . Amugy a #1 voltam
2015. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!