Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy barátommal elég jól megvagyunk. De ő legalább naponta a volt barátnőjével beszélget. Van okom féltékenynek lenni? :OO

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én biztos nem bírnám tolerálni a napi, kétnapi beszélgetést. Ők havonta beszélnek egyszer, hogy élnek és ennyi. Naponta? na nee..
2012. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor igazamvan h féltékeny vagyok?
2012. aug. 8. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk személyfüggő is. Én is féltékeny lennék, de más meg lehet, hogy lesz-arná.
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van okod.Egyáltalán nem tartom elfogadhatónak,hogy az exekkel tartsák ilyen szinten a kapcsolatot akik már szakítottak és új párjuk van.Biztos nem esik jól neked meg arra kíváncsi lennék ő mit szólna fordított esetben.Persze ha közös gyerek van meg ilyenek akkor találkozniuk kell de szerintem nálatok nem ez a helyzet.Egyáltalán miről beszélnek ha már szakítottak?Én ebben az esetben arra gondolnák,hogy nem tudtak elszakadni egymástól érzelmileg teljesen.
2012. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát nekemis hasonló a véleményem ..
2012. aug. 8. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:
én ezzel a dologgal úgy vagyok,hogy szólok érte egyszer,hogy nekem rosszul esik.ha továbbra is folytatná a napi beszélgetéseket,akkor minden további nélkül összeszedném a kis cuccaimat,és elmennék haza/összeszedném a cuccait és elküldeném haza.ha valaki velem van,ne az előzővel diskuráljon,kiváltképp,ha én is megtisztelem azzal,hogy nem beszélgetek napi szinten az exeimmel.
2012. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha megmondod neki, hogy téged ez zavar (amit én jogosnak tartok, engem is zavarna), és nem változtat, akkor meg sem érdemel, de komolyan.
2012. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is gyakran beszélek az exemmel, volt közös óránk, lesz is. De már nem úgy tekintek rá, mint az exem, teljesen elvonatkoztatok ettől, nagyon megbántott, de megbocsájtottam, és ismét jóban vagyunk, egy jófej srác az egyetemről. A barátom nem aggódik, mert tudja, hogy azért vagyok vele, mert őt szeretem, kimutatom, és nincs oka aggódni. Ha meg a te esetedben nem haragban váltak el, csak kihűlt, akkor meg érthető, hogy még jóban vannak. Ha lenne köztük érzelem, együtt lennének, de nyilván a párod azért van veled, mert téged szeret, te vagy neki a nyerő, sokkal nyerőbb, mint a másik csaj :)
2012. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok: Viszont ha a veled töltött időből vesz el, akkor dorgáld meg! De ez vonatkozik arra is, ha pl haverokkal csetel, mikor épp rád kéne koncentráljon, stb.
2012. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a tanácsokat mindenkinek :).
2012. aug. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!