Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szembeköpött a csajom. Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szembeköpött a csajom. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Epp osszevitaztunk valamin, nem annyira komoly dolgon es szimplan, hatarozottan kijelentettem, hogy amit o mondott az nem igaz, hulyeseg; tehat lenyegeben nem ertettem vele egyet, majd a helyzett addig fokozodott amig egyszercsak azt vettem eszre, hogy szemkozt csulazott.


Nem provokaltam, nem sertegettem, nem is nyultam hozza semmilyen formaban. Nagyon felkurta az agyam, legkozelebb - ha meg csinal ilyet persze - lehet szajba verem!


Ti mit csinalnatok?


2015. aug. 27. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

MEG NE USD??? Normalis vagy??

Mondd az arcaba hogy nem alazhat meg igy, es mit kepzel magarol, de nehogy megusd!!

2015. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Szerintem azért ne verd szájba mert annak csak te iszod meg a levét.

De ez tényleg igazán érdekes. És gusztustalan. Ez egyáltalán nem nőies. Nekem eszembe sem jutna a barátomat leköpni. Főleg ha semmiség a dolog.

De ez tényleg alpári.

2015. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Háát.. Szerintem erre akkor lehet jól válaszolni, ha már átéltél egy ilyen helyzetet... De nem lehetett valami jó. . :-$
2015. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%

Na ,azért a fogd vissza magad ,lányokat nem verünk.

Először lehet ,hogy miközben veszekedtetek a nyáltermelés megindult neki és hopp véletlen leköpött ,tudod..


Hát én először kérdőre vonnám és ha be is vallaná ,hogy igen ő büszkén nyomta nekem a nyált ,akkor dobnám helyben. Nem érdemes ilyen lánnyal lenni.

2015. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Haaa velem ilyen történne, akkor instant rohannék fel gyakszira, és feltenném a kérdést, hogy "miért köpött szembe a csajom"...
2015. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A férifiak/fiúk lányokat/nőket nem bántanak, ez szabály.

Én a te helyedben megkérdezném tőle, hogy ezt hogy gondolta, és hogy ha te csináltad volna, ő milyen véleménnyel lenne.

Aztán megköszönném a válaszát, és bejelenteném, hogy ez nem normális, gusztustalan, és felelőtlen dolog volt tőle, és hogy ezzel szeretnéd lezárni a köztetek lévő kapcsolatot.

A lehető legnyugodtabban közölném. Hogy érezze...


Persze én is lány vagyok, de attól még átérezném egy fiú helyzetét, ha a párja ilyet tenne vele. Akár fiú lánnyal, akár lány fiúval, ez undorító.

Bármi lenne a vita tárgya, a legrosszabb pillanatban sem lennék rá képes.

A lényeg, hogy már csak azért se beszélj vele csúnyán, te ne süllyedj le oda, ahol ő van a viselkedéséből kiindulva.

2015. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fingom sincs, mert nem történt ilyesmi velem. De nem szoktam nőket verni, ezért indulatból max lefognám és megnyugtatnám, hogy 'ezt kurv*ra fejezd be'. Bár lehet nem segítene, de mindenképp lefognám amíg lenyugodna.
2015. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy köpött szembe, mint anno Dárdai Pál a magyar edző társadalmat?
2015. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Reflexből visszaköpnék.

Ugyanúgy,ha megmarna egy kígyó,akkor én is megharapnám :D

2015. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szerintem mar nem sokaig leszunk egyutt!
2015. aug. 27. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!