Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem lesz ennek rossz vége? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ennek rossz vége? A többi lent!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátom 19 éves, már 8 hónapja együtt vagyunk. Soha semmi komolyabb probléma nem volt a kapcsolatunkban, boldogan éldegélünk "együtt", szerencsére az sem okoz problémát, hogy elkezdi az egyetemet. (Ő most szeptemberben megy egyetemre, én most leszek végzős a gimiben.) Így, ennyi idő után felmerült az a "dolog", de én nem akartam elsietni, nem akartam, hogy rossz süljön ki belőle, ezért inkább beszéltem vele róla. Igen, mint sejthetitek ő már nem szűz, én pedig igen, satöbbi, satöbbi... Nagyon féltem neki megmondani, hogy én még "nem állok rá készen", hátha ez problémát jelent majd, de inkább elmondtam. Azt mondta, hogy soha nem akarna bántani, blablabla, persze, hogy megvár meg ilyenek. Csak az a baj, hogy emiatt hatalmas nyomás nehezedik rám, mintha ketyegne valami óra, ami egyszer lejár, és emiatt szakít velem. Kisebbségi komplexusom is lett, néha már beképzelem, hogy emiatt lekezelően viselkedik velem. Plusz még attól félek, hogy elmegy az egyetemre... Ott már "menő" egyetemista csajok vannak, akiknek ez a dolog halál természetes, egy éjszakás kalandok, stb. Gondolom értitek. Inkább embereljem meg magam, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk, vagy kockáztassak? Esetleg kockáztatás ez egyáltalán? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Köszi a válaszokat.



2015. aug. 29. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl izgulod, nagyon. Nyugodj meg, a barátod nagyon szeret téged, és az egyetemi "menő" csajokkal nem fog megcsalni, meg fog szépen várni téged. És jól tetted, hogy megbeszélted vele.
2015. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bízz meg a barátodban! Ha szeret, nem csal meg egy lánnyal sem.

És ami még fontos: akkor feküdj le vele, ha készen állsz, és ne kényszerből!

2015. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy kényszerből ne tedd meg! De 8 hónap járás után nem akarsz komolyabb kapcsolatot a pároddal? Ne értsd félre, én nem leszólni akarlak, hanem azt kérdezni, hogy biztos, hogy te is szereted őt?
2015. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!