Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek sok 10 év korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 10 év korkülönbség? 16 éves lány,26 éves fiú.

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 16:15
1 2
 1/19 anonim válasza:
29%
Nagyon az
2015. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

anyum és apum között 11 év van és amikor jártak apu 27 és anyu 16 volt bár elég furi de ha szereted ....

csak jól ismerd meg és ne kövesd el azt a hibát hogy mindent elhiszel neki és simán lefekszel vele

2015. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ez a normális
2015. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sok lenne, de másnak lehet tökéletes. Nem vagyunk egyformák.
2015. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jól érzed magad vele? akkor hajrá.
2015. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
nagyon húzós még azt mondom 3-4 év akár 5 is de 10 nagyon sok vitát fog szülni inkább keres egy korod bellit hidd el hogy jobb lessz tudom ...
2015. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most még soknak tűnhet egy kicsit,de ha majd te is 25 év fölé lépsz már nem fog annyira számítani mint most.
2015. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, az.

De hülye leszel és összejössz vele....csak tapasztalat. :)

2015. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

17 vagyok egy 27 éves sráccal kavarok éppen. voltak már nehézségek, de nagyjából jól megy minden :) csak egyet tarts észben hogy túl hamar ne feküdj le vele, mert ha megteszed lehet csak arra kellettél neki. velem is így volt hogy mikor találkoztunk (egy buliban amúgy) megkérdezte nem alszok e nála? én pedig mondtam hogy nem szeretném elsietni a dolgokat ha meg csak szexre kellek neki hagyjuk is. de valószínű nem csak arra kellek neki mert azóta is találkozunk, beszélünk :)

10 év sok amúgy jómagam szerint is aki szintén éli ezt a helyzetet :D de hát kit érdekel ha mindkettőtöknek jó ez :)

2015. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kavarni még mindig a lábas felett kell főzés közben, de gondolom, előbb tanultál meg pasizni, mint főzni :)

De naívak vagytok ,ha gondoljátok, egy idősebb férfi képes lesz várni rátok szex terén :)

De nem baj, az ilyen alakok meghagyják nekünk a normális lányokat, akik tudják, hogy hol a korhatár ismerkedés terén :D Nektek meg marad a kihasználás, mert úgysem a házasságot fogja veletek tervezgetni......;)

2015. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!