Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy vegyem rá, hogy meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magantas kérdése:

Hogy vegyem rá, hogy meg csókoljon? Kérlek olvasátok el a kiegészítést.

Figyelt kérdés
13/L. Vágykom arra, hogy a fiúm megcsókoljon és nem tudom, hogy hogy értessem meg vele, hogy meg akarom csókolni. Amugy a fiú 14 és kérdezte, hogy csókoloztam-e már. Tudom, hogy beteges kérdés... tanácstalan vagyok

2015. szept. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húzd közel magadhoz, nézz mélyen a szemébe, aztán a szájára, esetleg kicsit nyald meg az ajkadat.
2015. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az első jól mondja.....az elég egyértelmű :) lényeg h megkívánjon, és még utalj is rá :) Sok sikert :)
2015. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nézz a szemébe, aztán le az ajkára, hajolj felé, közeledj felé, az ajkad tedd az övére aztán ha nem utasítja el akkor a nyelved is tedd az ő szájába. :)
2015. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Eper izű a szájfényem, nem akarod megkóstolni?"
2015. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az kommenteket sokat segített.
2015. szept. 4. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!