Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vezessem rá, hogy másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá, hogy másképp csókoljon?

Figyelt kérdés
Próbáltam átvenni az irányítást, de lehetetlen. Viszont, nem szeretném megbántani azzal, hogy megmondom, hogy nem jól csókol. Túl nyálas, és nem az érzelmek miatt értem. :)
2015. aug. 30. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán venned kéne neki következő randira egy nyálelszívó készüléket. :P Mondd meg neki egyenesen, hogy kevesebb nyállal szereted. :)
2015. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl direkt csinálom nyálasan... minél vadabb, nyálasabb, annál jobb... :3
2015. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha értelmes emberről van szó, akkor mondd meg neki bátran, hogy nem bántásból mondod és ne értse félre, de te úgy szeretsz csókolózni, hogy... Ne mondd, hogy "csináld másképp". Mondd, hogy te másképp szereted. így változtatni fog... :)
2015. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából azzal van a gond, hogy rámcuppan és nyakig nyálas leszek. :D Ezt nem tudom, hogy lehetne úgy közölni, hogy ne bántódjon meg. :)
2015. aug. 31. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam semmit a technikájáról. Csak halkan annyit kértem,hogy így vagy úgy tegye, őszintén kimondtam, hogy miből többet, miből kevesebbet. :)


Mást vált ki, ha azt mondod, hogy lazítsd el jobban az ajkaidat, vagy hogy soksok szárazabb puszit kérek, mintha leülsz és szemtől szemben közlöd, hogy rosszul csókol. Lehet ezt finoman is irányítani. Mosolyogva, játékosan,kedvesen. Nagyon más a reakció, ha csók közben jön egy nevetős kérés játékosan, mintha pl. vacsi közben az időjárás után kritizálod a technikáját. Ha amúgy kedveled, akkor lazán irányíthatod kicsit hogy másképp próbálkozzatok.

2015. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzd meg a bajt. Cuppanj rá jó nyálasan mélytorkosan a lécére. :D
2015. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy most engedje el magát és hagyja, hogy te csókold meg. Ezt tedd úgy, ahogyan te elvárnád tőle. Utána kérdezd meg, hogy mit érzett, kellemes volt-e. Ha azt mondja, hogy igen, akkor mondd, hogy te is nagyon-nagyon élvezeted és hogy legközelebb próbálja meg ő is így csinálni.
2015. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rá óvatosan célozni
2015. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!