Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem sikerül nekem fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül nekem fiút szerezni? 15l

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem , 15 éves vagyok nem volt még barátom , nem szólítottak le soha az utcán max 1-2x , nem érzem magam csúnyának egy éve amatőr szinten modellkedtem , kapásból kinézek ,17nek is .. a helyes fiúk rám se néznek, max olyanok akiktől 100% hogy nem akarok semmit , bár lehet azé mert nem rakom ki mindenem .... szerintetek bennem van a hiba , vagy nem mertek odajönni fiúk vagy mivan ? :DD (előre köszönöm az értelmes válaszokat:) )
2015. szept. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba. Ha nem rakod ki mindened akkor nem próbálkoznak a 40 kilós airmax-es , swag yolo srácok mert valószínűleg nehezen kapható vagy , nekik pedig csak lyuk kell .


18/F

2015. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es mekkora igazság:DD
2015. szept. 4. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez igy van 1# es

De vannak még olyan srácok akik szeretik a nehezen megszerezhető lányok pl én ;)

2015. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még barátnőm...de lesz majd a kesobbiekben tuti egy srac aki ertekel majd teged es te is ot....semmi ertelme kirakni mindened mert azok a bizonyos fiuk ugy dobnak el ahogy te a szemetet miutan kicsomagoltak 15F
2015. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , hasonló véleménnyel vagyok énis:)
2015. szept. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!