Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáznak tartaná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáznak tartaná hogy plüss állattal alszom? 19L

Figyelt kérdés
A barátommal már fél éve együtt vagyunk. Amikor feljön hozzám a majmomat pánik szerüen vágom be az ágybeműtartóba és soha nem tudja hogy miért rohanok be a szobámba elöbb mint ő. Egyébként a barátom vietnámi és néhány évvel idősebb nálam. De úgy hallottam hogy az ázsiaiak még cukinak is tartják ha egy lánynak van egy kedvenc plüss állata... Amúgy nem vagyok elmebeteg szóval megvagyok a majom nelkül csak szeretem :D

2015. szept. 5. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem látok ebben semmi kivetnivalót, sőt még tetszik is.
2015. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam ,hogy minden vietnámi kis plüssmackókkal alszik........TÉVEDTEM!? :O


Am válasz:


Nem! Miért lenne gáz?

2015. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó köszönöm most megnyugodtam :,D
2015. szept. 5. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd adok én neked vietnámit, olyant, hogy abból koldulsz!!! Keress magadnak egy magyar barátot, de azonnal!! Szégyelld magad!
2015. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van kedvenc plüssfigurám, pedig fiú vagyok.
2015. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha barátnőmhöz megyek, esténként rendszeres program a pülsspakolás, hogy helyem legyen mellette :).


Lehet, hogy ez nem mindenkinek tetszetős, de nem hinném, hogy probléma lenne belőle.

2015. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!