Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti heti hányszor tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti heti hányszor tudtok találkozni a barátotokkal/barátnőtökkel iskola mellett?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy hány évesek vagytok, hanyadikba jártok, mióta vagytok együtt, illetve milyen messze laktok egymástól! És ugye legfőképp, hogy a tanulás mellett, hogy oldjátok meg a találkozókat.
2015. szept. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs se barátom se barátnőm, se barátaim.
2015. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 nekem se :DDD de ez amúgy K.RVÁRA NEM VICCES! :(((
2015. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En 17 vagyok, a baratom 18. 11 es 12. osztalyba jarunk, a sulik messze vannak egymastol.

Masfel honapja vagyunk egyutt.

Ossz-vissz tiz km-re lakunk egymastol, de nagyon rossz a kozlekedes a ket varos kozott. Oda-vissza is csak nagyon koran vannak buszok, aztan egykor, kettokor, otkor, es a legkesobb este hetkor. Hetvegen csak egykor es hetkor+reggel.


Meg nem biztos, hogy mindig igy lesz, de hetfon lesz fel orank egyutt az edzese elott, odamegyek, ahol van, aztan szerdan en maradok (en abba a varosba jarok suliba, ahol o lakik, o oda edzesre, ahol en), es fel negytol hetig tudunk egyutt lenni.

Aztan ha a szulok megengedik, pentekenkent vagy szombatonkent itt aludna, de szombaton reggel koran kene hazamennie.

2015. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 évesek vagyunk , ő 11.-es én 10.-es vagyok (nulladikkal kezdtem) , 70 km-re lakunk egymástól ,a két iskola 60 km-re van egymástól, 1 év 3 hónapja vagyunk együtt. Heti 1 találka ,attól függ hol szervezünk programot azon a hétvégén , péntek délutántól szombat estig vagyunk együtt valamelyikünknél. Busszal utazunk , egy átszállás van ,a teljes utazási idő várakozással együtt általában 2 óra 15 perc - 3 óra.
2015. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!