Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lesz ennek a vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
Párommal egy fél éve vagyunk együtt. De folyton veszekszünk.. múlt héten akartunk szakítani, de aztán találkoztunk, s megbeszéltük, hogy megpróbáljuk azt, hogy többet ne veszekedjünk. Egy hétig ment, aztán ma megint összevesztünk. Én már nem bírom ezt így, de nem vagyok képes szakítani. Idegileg már teljesen ki vagyok, stresszben élek minden egyes nap... mit tegyek?

2015. szept. 6. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt nem értem hogy miért nem lehet leülini közösen megbeszélni a problémát. Fél éve egyűt vagytok gondolom ez a fél év nem telt vitamentesen akkor meglehetet beszélni most nem??!!!! Ez csak egy proba az életől;!!
2015. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nyári szüneten vagyunk, mindketten. Ő meg amikor veszekedünk azt mondja, hagyjam, ne szóljak hozzá
2015. szept. 6. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy dönts hogy ne menjen az egészséged,boldogságod rovására. Ha már nem érzed magad jól mellette,akkor nincs értelme hogy egymás idejét pazaroljátok.
2015. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem helyes. de akkor is tartok hozzá, nem tudom olyan könnyen elengedni.
2015. szept. 6. 18:30
 5/5 anonim válasza:
Szia! ismerős a helyzeted. nyilvánvalóan szeretitek annyira egymást, hogy nem bírtok szakítani, de az sem megoldás, ha a párod nem hajlandó megbeszélni a problémákat. Ez hosszútávon csak rosszul sülhet el. A veszekedés nem minden esetben rossz, sőt néha kell is. Viszont ha valami nagyobb dolgon veszekedtek és nem kis butaságokon, akkor igenis le kell ülni és két értelmes ember módjára vita és kiabálás nélkül meg kell beszélni a dolgokat. remélem tudtam segíteni:)
2015. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!