Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy olyan kerdest teszek fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kerdest teszek fel ami elegge megvaltoztatta az eletemet. Tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok,a baratom 19. A kapcsolatunkat titkoltuk es 2 honap utan lebuktunk anyam elott. Miutan ez kiderult,anyam megfenyegette ot es apam szolt a csaladbol egy par ferfinak hogy fenyegessek meg a baratomat. Eleg durva dolgokat mondtak neki. Meg mindig tartjuk a kapcsolatot es mivel en mar fiatalkoru vagyok,ha parkapcsolatban elek egy 18 ev felettivel,az beleegyezessel nem buntetheto. Tegyuk fel,hogy ezeket a fenyegetoket feljelentenenk a rendorsegen. Milyen buntetes jarna a fenyegetoknek? Szeretnem ha komoly valaszokat irnatok es csak olyan emberek irjanak ide akik ertenek is hozza. A rosszizu megjegyzesekbol nem kerek! Elore is koszonom a valaszokat!
2015. szept. 7. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nem lehet megmondani, hogy mi lenne belőle. Lehetséges, hogy semmit sem kapnának, viszont ha igen, akkor úgyis személy függő (bíró).
2015. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már 14 éves barátnőm én sokkal idősebb vagyok mint a barátod,de minél jobban tiltanak v mit annál jobban kell. Szerintem amig a szüleidnél laksz addig ők mondják meg mit csinálj,ja igen és amig nem vagy felnőttkorú.
2015. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem így előfordulhat, hogy ti csesztek rá, mert nem tudjátok bizonyítani azt sem, hogy nem voltatok együtt testileg is. és ha apud "uszította" a fenyegetőket, nem hiszem, hogy ellenük fordulna (bár nem tudom milyen a csaádi háttér, mert itt az is fontos) szerintem az első legjobb ötlet, ha beszélsz a szüleiddel. megérteted velük, hogy szereted őt és megkéred apud, hogy állítsa le azokat az embereket.

remélem valamit segítettem azért

2015. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rendőrség semmit sem fog csinálni,csak ha már vér folyik..
2015. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért vannak a 19-20 éves srácok kislányokkal? :) 18 vagyok,és 13-14 éves kislányok még az eszembe se jutnak... o.O Igaz barátnő mellett nem nagyon gondolok más lányokra. :) Meg am mindig az van ezekben a kapcsolatokban,hogy a srác megkúr és otthagy. :) Bocsi a csúnya kifejezésért.És a szüleidnek igaza van.
2015. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!