Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ez? Napról napra...

Normális ez? Napról napra változik a véleményem, egyik nap meghalok egy gyerekért a másikon elbizonytalanodom de nem csak magam miatt.

Figyelt kérdés
Férjemmel megbeszéltük hogy nem szedem tovább a gyógyszert én 27 éves vagyok ő 33. Szeretnénk gyereket ezt tisztáztuk már. DE valahogy az bizonytalanít el, hogy ő sosem beszél erről mikor én megemlítem, lehet csak azért egyezett bele,mert én szeretném? Tényleg nem tudom normális e ez a viselkedés. Szeretném nagyon, ugyanakkor nem tudom elképzelni magam, mint anya most, holnap lehet eltudom. Ti is voltatok ezzel így?
2011. aug. 29. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,igy vagyok....26/L/férjezett....

A pasik annyira nem lovagolják ezt a témát,csak a nők szoktak erről beszélni mindig....

2011. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyereked van már?
2011. aug. 30. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:

aktuális még a kérdésed?


én is így vagyok vele, mi is gyereket tervezünk

én is valamikor már annyira akarom, valamikor meg jobbnak tartom ha még várnánk vele.


nekem a páromhoz fűződő bizonytalanságom az oka én erre jöttem rá.

amikor meglátom benne a tökéletes férjet és apát, vágyom a gyerekre, amikor elbizonytalanodom, néha azon is agyalok, lehet nem ő a nagy ő, csak azt hittem?


nekem ez befolyásolja.

2011. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!